vim 6.0 - en to uk translation catalogue (1273 entries)

en: 			  (Unimplemented)
uk: 			  (Не діє)

en: 
    	Last set from
uk: 
    	Востанне змінену у

en: 
    
    Arguments:
uk: 
    
    Аргументи:

en: 
    
    usage:
uk: 
    
    Вживайте:

en: 
              modified:
uk: 
               змінено:

en: 
             [not usable on this computer]
uk: 
             [непридатний до використання на вашій архітектурі]

en: 
             [not usable with this version of Vim]
uk: 
             [Не може бути використано з цією версією Vim]

en: 
             host name:
uk: 
            назва системи:

en: 
             user name:
uk: 
      ім'я користувача:

en: 
            process ID:
uk: 
         номер процесу:

en: 
        Name        Args Range Complete  Definition
uk: 
        Назва       Арг. Межа  Доповненя Визначення

en: 
       or:
uk: 
         або:

en: 
    # %s History (newest to oldest):
uk: 
    # Попередні %s:

en: 
    # Buffer list:
uk: 
    # Список буферів:

en: 
    # File marks:
uk: 
    # Помітки:

en: 
    # History of marks within files (newest to oldest):
uk: 
    # Попередні помітки в файлах (спочатку нові):

en: 
    # Jumplist (newest first):
uk: 
    # Список переходів

en: 
    # Last Substitute String:
    $
uk: 
    # Останній зразок для заміни:
    $

en: 
    # Registers:
uk: 
    # Регістри:

en: 
    # global variables:
uk: 
    # загальні змінні:

en: 
    (1) Another program may be editing the same file.
        If this is the case, be careful not to end up with two
        different instances of the same file when making changes.
uk: 
    (1) Можливо, інший Vim уже редагує цей файл. Будьте обережні,
        ви можете залишіться з двома різними версіями файлу.

en: 
    (2) An edit session for this file crashed.
uk: 
    (2) Попередній сеанс редагування аварійно завершився.

en: 
    (You might want to write out this file under another name
uk: 
    (Якщо бажаєте, можете запам'ятати цей файл з іншим іменем

en: 
    --- Auto-Commands ---
uk: 
    --- Автокоманди ---

en: 
    --- Global option values ---
uk: 
    --- Загальні значення змінних ---

en: 
    --- Local option values ---
uk: 
    --- Місцеві значення змінних ---

en: 
    --- Menus ---
uk: 
    --- Меню ---

en: 
    --- Options ---
uk: 
    --- Змінні ---

en: 
    --- Registers ---
uk: 
    --- Регістри ---

en: 
    --- Signs ---
uk: 
    --- Знаки ---

en: 
    --- Syntax items ---
uk: 
    --- Елементи синтаксису ---

en: 
    --- Syntax sync items ---
uk: 
    --- Елементи синхронізації синтаксису ---

en: 
    --- Terminal codes ---
uk: 
    --- Коди термінала ---

en: 
    --- Terminal keys ---
uk: 
    --- Клавіші термінала ---

en: 
    16 bit MS-DOS version
uk: 
    Версія для 16 bit MS-DOS

en: 
    32 bit MS-DOS version
uk: 
    Версія для 32 bit MS-DOS

en: 
    Arguments recognised by gvim (Athena version):
uk: 
    Аргументи для gvim (версія Athena)

en: 
    Arguments recognised by gvim (GTK+ version):
uk: 
    Аргументи для gvim (версія GTK+)

en: 
    Arguments recognised by gvim (Motif version):
uk: 
    Аргументи для gvim (версія Motif)

en: 
    Arguments recognised by gvim (RISC OS version):
uk: 
    Аршументи до gvim (версія RISC OS):

en: 
    Big version
uk: 
    Версія `big'

en: 
    Cannot create pipes
uk: 
    Не можу створити канали

en: 
    Cannot execute shell
uk: 
    Не можу виконати `shell'

en: 
    Cannot execute shell sh
uk: 
    Не можу виконати `sh'

en: 
    Cannot fork
uk: 
    Не можу роздвоїти виконання [fork()]

en: 
    Command terminated
uk: 
    Команда закінчила виконання

en: 
    Compiled
uk: 
    Зкомпільовано

en: 
    Found a swap file by the name "
uk: 
    Знайдено файл обміну на ім'я "

en: 
    Huge version
uk: 
    Версія `huge'

en: 
    Included patches:
uk: 
    Включено латки:

en: 
    MS-Windows 16 bit version
uk: 
    Версія для 16 bit Windows

en: 
    MS-Windows 16/32 bit GUI version
uk: 
    Версія для 16/32 bit Windows з підтримкою GUI

en: 
    MS-Windows 32 bit GUI version
uk: 
    Версія для 32 bit Windows з підтримкою GUI

en: 
    MS-Windows 32 bit console version
uk: 
    Версія для 32 bit Windows

en: 
    MacOS X (unix) version
uk: 
    Версія для MacOS X (unix)

en: 
    MacOS X version
uk: 
    Версія для MacOS X

en: 
    MacOS version
uk: 
    Версія для MacOS

en: 
    Maybe no changes were made or Vim did not update the swap file.
uk: 
    Напевно змін не було, або Vim не поновив файл обміну.

en: 
    More info with: "vim -h"
uk: 
    Взнайте більше: vim -h

en: 
    Normal version
uk: 
    Версія `normal'

en: 
    RISC OS version
uk: 
    версія RISC OS

en: 
    Send failed.
uk: 
    Спроба відіслати вираз не вдалася.

en: 
    Send failed. Trying to execute locally
uk: 
    Не вдалося відіслати дані. Спробуємо виконати на місці

en: 
    Sending message to terminate child process.
uk: 
    Лякаємо дітей міліціонером. :-)

en: 
    Small version
uk: 
    Версія `small'

en: 
    Tiny version
uk: 
    Версія `tiny'

en: 
    Vim: Got X error
uk: 
    Vim: Отримано помилку X

en: 
    WARNING: Original file may be lost or damaged
uk: 
    УВАГА: Початковий файл може бути втрачений або видалений

en: 
    [bytes] total alloc-freed %lu-%lu, in use %lu, peak use %lu
uk: 
    [байт] всього розм/знищ. %lu/%lu, викор. %lu, макс. %lu

en: 
    mark line  col file/text
uk: 
    пом. ряд.  кол. файл/текст

en: 
    shell returned
uk: 
    shell повертає:

en: 
    syncing on items
uk: 
    синхронізації базується на елементах

en:                               for two modes
uk:                               для двох режимів

en:              dated:
uk:           датовано:

en:           owned by:
uk:            власник:

en:          [cannot be opened]
uk:          [не може бути відкритий]

en:          [cannot be read]
uk:          [не може біть прочитаний]

en:          [does not look like a Vim swap file]
uk:         [не схоже на файл обміну]

en:          [from Vim version 3.0]
uk:          [від Vim 3.0]

en:          file name:
uk:        назва файла:

en:       -- none --
uk:       -- жодного --

en:       NEWER than swap file!
uk:    Початкоий файл новіщий за файл обміну

en:       user exrc file: "
uk:          exrc користувача: "

en:      user vimrc file: "
uk:         vimrc користувача: "

en:     If this is the case, use ":recover" or "vim -r
uk:     Використайте ":recover" або "vim -r"

en:     If you did this already, delete the swap file "
uk:     Якщо ви це вже робили, видаліть файл обміну "

en:     Quit, or continue with caution.
uk:     Вийдіть, або продовжуйте з обережністю.

en:     line=%ld  id=%d  name=%s
uk:     рядок=%ld  id=%d ім'я=%s

en:     system menu file: "
uk:             системне меню: "

en:     user gvimrc file: "
uk:        gvimrc користувача: "

en:    #   line
uk:    #   рядок

en:    In current directory:
uk:    В поточній директорії:

en:    In directory
uk:    У директорії

en:    Using specified name:
uk:    Використовуюжи вказану назву:

en:    dated:
uk:           датовано:

en:    host name:
uk:      назва системи:

en:    system vimrc file: "
uk:           системний vimrc: "

en:   (Already listed)
uk:   (Уже у списку)

en:   2nd user exrc file: "
uk:   другий exrc користувача: "

en:   DEBUG BUILD
uk:   ВЕРСІЯ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ

en:   Features included (+) or not (-):
uk:  
    Містить (+) [або не містить (-)] такі компоненти:

en:   NOT FOUND
uk:   Не знайдено

en:   Using tag with different case!
uk:   Використовую помітку не розрізняючи великі та малі літери

en:   fall-back for $VIM: "
uk:           заміна для $VIM: "

en:   system gvimrc file: "
uk:          системний gvimrc: "

en:  # pid    database name                       prepend path
uk:  # pid    назва бази даних                    шлях

en:  (Interrupted)
uk:  (Перервано)

en:  (RET/BS: line, SPACE/b: page, d/u: half page, q: quit)
uk:  (RET/BS: рядок, ПРОБІЛ/b: лист, d/u: пів листа, q: вихід)

en:  (RET: line, SPACE: page, d: half page, q: quit)
uk:  (RET: рядок, ПРОБІЛ: лист, d: пів листа, q: вихід)

en:  (includes previously listed match)
uk:  (разом з попередніми збігами)

en:  (insert)
uk:  (вставка)

en:  (insert) Scroll (^E/^Y)
uk:  (вставка) Зсув (^E/^Y)

en:  (line deleted)
uk:  (рядок видалено)

en:  (paste)
uk:  (без обробки)

en:  (replace)
uk:  (заміна)

en:  (replace) Scroll (^E/^Y)
uk:  (заміна) Зсув (^E/^Y)

en:  (still running)
uk:  (усе ще виконується)

en:  (vreplace)
uk:  (V-заміна)

en:  2nd user vimrc file: "
uk:  другий vimrc користувача: "

en:  3rd user vimrc file: "
uk:  третій vimrc користувача: "

en:  Adding
uk:  Додаємо

en:  BLOCK
uk:  [Блок]

en:  CONVERSION ERROR
uk:  ПОМИЛКА КОНВЕРТУВАННЯ

en:  Command-line completion (^V/^N/^P)
uk:  Довершення команд (^V/^N/^P)

en:  Copy %d of %d
uk:  Копія %d, усього %d

en:  Definition completion (^D/^N/^P)
uk:  Довершення визначення (^D/^N/^P)

en:  Dictionary completion (^K/^N/^P)
uk:  Довершення з словника (^K/^N/^P)

en:  FAILED
uk:  НЕ ВДАЛОСЯ

en:  File name completion (^F/^N/^P)
uk:  Довершення імені файла (^F/^N/^P)

en:  INSERT
uk:  Вставка

en:  Keyword Local completion (^N/^P)
uk:  Довершення місцевих ключових слів (^N/^P)

en:  Keyword completion (^N/^P)
uk:  Доповнення ключових слів (^N/^P)

en:  LINE
uk:  [Рядки]

en:  Path pattern completion (^N/^P)
uk:  Довершення шляху за зразком (^N/^P)

en:  REPLACE
uk:  Заміна

en:  REVERSE
uk:  Обернуто

en:  SELECT
uk:  Виділення

en:  Tag completion (^]/^N/^P)
uk:  Довершення поміток (^]/^N/^P)

en:  Thesaurus completion (^T/^N/^P)
uk:  Довершення з ідеограматичного словника (^T/^N/^P)

en:  VISUAL
uk:  Вибір

en:  VREPLACE
uk:  V-заміна

en:  Whole line completion (^L/^N/^P)
uk:  Довершення усього рядка (^L/^N/^P)

en:  [Modified]
uk: [Змінено]

en:  [a]
uk: [д]

en:  [w]
uk: [з]

en:  ^X mode (^E/^Y/^L/^]/^F/^I/^K/^D/^V/^N/^P)
uk:  Режим ^X (^E/^Y/^L/^]/^F/^I/^K/^D/^V/^N/^P)

en:  appended
uk:  дописаний

en:  cannot be used on this computer.
uk:  непридатний до використання на вашій архітектурі.

en:  cannot be used with this version of Vim.
uk:  непридатний для використання з цією версією Vim.

en:  f-b for $VIMRUNTIME: "
uk:    заміна для $VIMRUNTIME: "

en:  in Win32s mode
uk:  в режимі Win32s

en:  info
uk:  інформація

en:  kind file
uk:  тип файла

en:  lines before top line
uk:   рядків перед першим рядком

en:  marks
uk:  позначки

en:  on %ld lines
uk:  в %ld рядках

en:  on 1 line
uk:  в одному рядку

en:  or more
uk:  або більше

en:  returned
uk:  повернуто

en:  vim [arguments]
uk:  vim [аргументи]

en:  with OLE support
uk:  з підтримкою OLE

en:  written
uk:  записаний

en: "
        to avoid this message.
uk: "
        щоб позбавитися цього повідомлення.

en: "
        to recover the changes (see ":help recovery").
uk: для
        відновлення змін. (див. ":help recovery").

en: " already exists!
uk: " уже існує!

en: # This viminfo file was generated by Vim %s.
uk: # Цей файл автоматично створив Vim %s.

en: # Value of 'encoding' when this file was written
uk: # Значення 'encoding' коли цей файл було записано

en: # You may edit it if you're careful!
uk: # Можете редагувати, але ОБЕРЕЖНО!

en: %-5s: %-30s (Usage: %s)
uk: %-5s: %-30s (Вживайте: %s)

en: %2d %-5ld  %-34s  <none>
uk: %2d %-5ld  %-34s <жожного>

en: %3d  %s %s  line %ld
uk: %3d %s %s   рядок %ld

en: %d buffers deleted
uk: Видалено буферів -- %d

en: %d buffers unloaded
uk: Вивантажено буферів -- %d

en: %d buffers wiped out
uk: Витерто буферів -- %d

en: %d files to edit
uk: %d файлів залишилось

en: %d more files to edit.  Quit anyway?
uk: Ще є %d нередагованих файлів. Вийти?

en: %d of %d edited
uk: %d з %d файлів відредаговано

en: %ld Cols;
uk: довж.: %ld;

en: %ld changes
uk: змін: %ld

en: %ld characters
uk: %ld символів

en: %ld fewer lines
uk: знищено рядків: %ld

en: %ld lines %sed %d times
uk: %ld рядків %s-но %d разів

en: %ld lines %sed 1 time
uk: %ld рядків %s-но

en: %ld lines --%d%%--
uk: (рядків: %ld) --%d%%--

en: %ld lines changed
uk: Змінено рядків: %ld

en: %ld lines filtered
uk: %ld рядків відфільтровано

en: %ld lines indented
uk: вирівняно рядків: %ld

en: %ld lines moved
uk: %ld рядків зміщено

en: %ld lines to indent...
uk: Залишилося вирівняти: %ld рядків

en: %ld lines yanked
uk: Збережено рядків: %ld

en: %ld lines,
uk: %ld рядків,

en: %ld more lines
uk: додано рядків: %ld

en: %ld substitutions
uk: Замінено -- %ld

en: %s Auto commands for "%s"
uk: %s Автокоманди для "%s"

en: %s is not a directory or a valid cscope database
uk: %s не є ні директорією ні базою даних cscope

en: %s returning "%s"
uk: %s повертає "%s"

en: %s returning #%ld
uk: %s повертає #%ld

en: &OK
    &Cancel
uk: &O:Гаразд
    &C:Відміна

en: &OK
    &Load File
uk: &O:Гаразд
    &L:Завантажити файл

en: &Open Read-Only
    &Edit anyway
    &Recover
    &Quit
uk: &O:Відкрити лише для читання
    &E:Усе одно редагувати
    &R:Відновити
    &Q:Вийти

en: &Open Read-Only
    &Edit anyway
    &Recover
    &Quit
    &Delete it
uk: &O:Відкрити лише для читання
    &E:Усе одно редагувати
    &R:Відновити
    &Q:Вийти
    &D:Видалити цей файл

en: &Yes
    &No
uk: &Y:Так
    &N:Ні

en: &Yes
    &No
    &Cancel
uk: &Y:Так
    &N:Ні
    &C:Відмінити

en: &Yes
    &No
    Save &All
    &Discard All
    &Cancel
uk: &Y:Так
    &N:Ні
    &A:Усі
    &D:Жодного
    &C:Відмінити

en: ' not known. Available builtin terminals are:
uk: ' не відомий. Вбудовані термінали:

en: 'backupext' and 'patchmode' are equal
uk: Опції 'backupext' та 'patchmode' однакові

en: 'columns' is not 80, cannot execute external commands
uk: 'commands' не 80, не можу виконувати зовнішні команди

en: 'commentstring' must be empty or contain %s
uk: 'commentstring' має містити %s

en: 'dictionary' option is empty
uk: опція 'dictionary' пуста

en: 'history' option is zero
uk: Опція 'history' порожня

en: 'readonly' option is set for "%.*s".
    Do you wish to write anyway?
uk: Для "%.*s" вказано опцію 'readonly'.
    Ви все ще бажаєте продовжити запис?

en: 'thesaurus' option is empty
uk: опція 'thesaurus' пуста

en: 'winheight' cannot be smaller than 'winminheight'
uk: 'winheight' не може бути менше за 'winminheight'

en: 'winwidth' cannot be smaller than 'winminwidth'
uk: 'winwidth' не може бути менше за 'winminwidth'

en: (%d of %d)%s%s:
uk: (%d з %d)%s%s:

en: (+%ld for BOM)
uk: (+%ld для BOM)

en: (Interrupted)
uk: (Перервано)

en: (Invalid)
uk: (Неможливо)

en: +			Start at end of file
uk: +			Розпочати в кінці файла

en: +-%s%3ld lines:
uk: +-%s%3ld:

en: +--%3ld lines folded
uk: +--[згорток](%3ld рядків)

en: +<lnum>		Start at line <lnum>
uk: +<рядок>		Розпочати на вказаному рядку

en: +reverse		Don't use reverse video (also: +rv)
uk: +reverse		Не обертати кольори (також: +rv)

en: ,
    or the file has been damaged.
uk: ,
    або файл було пошкоджено.

en: -               read text from stdin
uk: -               читати текст з stdin

en: --			Only file names after this
uk: --			Лише імена файлів після цього

en: -- More --
uk: -- Ще --

en: -- Searching...
uk: -- Пошук...

en: --- Included files
uk: --- Включені файли

en: --Deleted--
uk: --Видалено--

en: --No lines in buffer--
uk: --Жодного рядка--

en: --cmd <command>	Execute <command> before loading any vimrc file
uk: --cmd <команда>	Виконати команду перед виконанням будь-яких .*rc файлів

en: --columns <number>	Initial width of window in columns
uk: --columns <кількість>	Початкова ширина вікна в символах

en: --help		Show Gnome arguments
uk: --help		Показати аргументи Gnome

en: --noplugin		Don't load plugin scripts
uk: --noplugin		Не вантажити файли-доповнення

en: --remote <files>	Edit <files> in a Vim server and exit
uk: --remote <файли>	Редагувати файли на Vim сервері і завершити роботу

en: --remote-expr <expr>	Evaluate <expr> in a Vim server and print result
uk: --remote-expr <вираз> Виконати вираз на сервері, і надрукувати результат

en: --remote-send <keys>	Send <keys> to a Vim server and exit
uk: --remote-send <символи> Відіслати <символи> серверу і завершити роботу

en: --remote-wait <files>  As --remote but wait for files to have been edited
uk: --remote-wait <файли> ..., але зачекати поки усі файли буде відредаговано

en: --rows <number>	Initial height of window in rows
uk: --rows <кількість>	Почакова висота вікна в рядках

en: --serverlist		List available Vim server names and exit
uk: --serverlist		Показати список наявних серверів Vim і завершити роботу

en: --servername <name>	Send to/become the Vim server <name>
uk: --servername <ім'я>	Спілкуватися з/стати Vim сервером з поданим ім'ям

en: --socketid <xid>	Open Vim inside another GTK widget
uk: --socketid <xid>	Відктири Vim в іншому елементі інтерфейсу GTK

en: --version		print version information and exit
uk: --version		надрукувати інформацію про версію програми

en: -C			Compatible with Vi: 'compatible'
uk: -C			Режим, сумісний з Vi: 'compatible'

en: -D			Debugging mode
uk: -D			Режим налагоджування

en: -F			start in Farsi mode
uk: -F			Розпочати в перському режимі

en: -H			start in Hebrew mode
uk: -H			Розпочати режимі Hebrew

en: -L			Same as -r
uk: -L			Те саме що й -r

en: -M			Modifications in text not allowed
uk: -M			Зміни в тексті файлів не дозволено

en: -N			Not fully Vi compatible: 'nocompatible'
uk: -N			Не зовсім сумісний з Vi режим: 'nocompatible'

en: -O[N]		like -o but split vertically
uk: -O[N]		ніби -o, але поділити вікна вертикально

en: -R			Readonly mode (like "view")
uk: -R			Режим перегляду (ніби "view")

en: -S <session>		Source file <session> after loading the first file
uk: -S <сеанс>		Виконати поданий файл після першого завантаженого файла

en: -T <terminal>	Set terminal type to <terminal>
uk: -T <термінал>	Визничити тип терміналу

en: -U <gvimrc>		Use <gvimrc> instead of any .gvimrc
uk: -u <gvimrc>		Використати поданий файл як .gvimrc

en: -V[N]		Verbose level
uk: -V[N]		Рівень галасливості

en: -W <scriptout>	Write all typed commands to file <scriptout>
uk: -w <файл>		Записати усі набрані команди у поданий файл

en: -X			Do not connect to X server
uk: -X			Не з'єднуватися з X сервером

en: -Z			Restricted mode (like "rvim")
uk: -Z			Заборонений режим (ніби "rvim")

en: -b			Binary mode
uk: -b			Двійковий режим

en: -background <color>	Use <color> for the background (also: -bg)
uk: -background <колір>	Використати <колір> для фону (також: -bg)

en: -boldfont <font>	Use <font> for bold text
uk: -boldfont <шрифт>	Використати <шрифт> для жирного тексту

en: -borderwidth <width>	Use a border width of <width> (also: -bw)
uk: -borderwidth <товщ>	Встановити товщину меж <товщ> (також: -bw)

en: -c <command>		Execute <command> after loading the first file
uk: -c <команда>		Виконати команду після завантаження першого файла

en: -d			Diff mode (like "vimdiff")
uk: -d			Режим diff (ніби "vimdiff")

en: -dev <device>		Use <device> for I/O
uk: -dev <пристрій>			Використовувати пристрій для вводу/виводу

en: -display <display>	Connect vim to this particular X-server
uk: -display <дисплей>	Виконати vim використовуючи поданий дисплей

en: -display <display>	Run vim on <display>
uk: -display <дисплей>	Виконати vim використовуючи поданий дисплей

en: -display <display>	Run vim on <display> (also: --display)
uk: -display <дисплей>	Виконати vim на поданому дисплеї (також: --display)

en: -e			Ex mode (like "ex")
uk: -e			Режим Ex (ніби "ex")

en: -f			Don't use newcli to open window
uk: -f			Я так розумію це лише для Amiga. Вибач, Bram.

en: -f			Foreground: Don't fork when starting GUI
uk: -f			Не залишати термінал після запуску GUI

en: -font <font>		Use <font> for normal text (also: -fn)
uk: -font <шрифт>	Використати <шрифт> для звичайного тексту (також: -fn)

en: -foreground <color>	Use <color> for normal text (also: -fg)
uk: -foreground <колір>	Використати <колір> для звичайного тексту (також: -fg)

en: -g			Run using GUI (like "gvim")
uk: -g			Виконати використовуючи GUI (ніби "gvim")

en: -geometry <geom>	Use <geom> for initial geometry (also: -geom)
uk: -geometry <геом>	Задати розміти та положення (також: -geom)

en: -h			print Help (this message) and exit
uk: -h			Надрукувати це повідомлення, і вийти

en: -i <viminfo>		Use <viminfo> instead of .viminfo
uk: -i <viminfo>		Використати поданий файл як .viminfo

en: -iconic		Start vim iconified
uk: -iconic		Запистити Vim

en: -italicfont <font>	Use <font> for italic text
uk: -italicfont <шрифт>	Використати <шрифт> для похилого тексту

en: -l			Lisp mode
uk: -l			Режми lisp

en: -m			Modifications (writing files) not allowed
uk: -m			Зміни (запис файлів) не дозволено

en: -menuheight <height>	Use a menu bar height of <height> (also: -mh)
uk: -menuheight <висота>	Встановити висоту меню <висота> (також: -mh)

en: -n			No swap file, use memory only
uk: -n			Не користуватися файлом обміну, тримати усе в пам'яті

en: -name <name>		Use resource as if vim was <name>
uk: -name <ім'я>		Використати ресурси для <ім`я>

en: -o[N]		Open N windows (default: one for each file)
uk: -o[N]		Розкрити N вікон (якщо не вказано -- по
    			одному для кожного файла)

en: -q [errorfile]  edit file with first error
uk: -q [файл]       перейти до першої помилки

en: -r			List swap files and exit
uk: -r			Показати файли обміну і вийти

en: -r (with file name)	Recover crashed session
uk: -r (імя файла)	Відновити аварійно закінчений сеанс

en: -register		Register this gvim for OLE
uk: -register		Зареєструвати цей gvim через OLE

en: -reverse		Use reverse video (also: -rv)
uk: -reverse		Обернути кольори (також: -rv)

en: -s			Silent (batch) mode (only for "ex")
uk: -s			Працювати мовчки (лише для "ex")

en: -s <scriptin>	Read Normal mode commands from file <scriptin>
uk: -s <файл>		Зчитати команди з файла <scriptin>

en: -scrollbarwidth <width>  Use a scrollbar width of <width> (also: -sw)
uk: -scrollbarwidth <товщ>  Встановити товщину лінійки зсуву (також: -sw)

en: -t tag          edit file where tag is defined
uk: -t помітка      перети до помітки

en: -u <vimrc>		Use <vimrc> instead of any .vimrc
uk: -u <vimrc>		Використати поданий файл як .vimrc

en: -unregister		Unregister gvim for OLE
uk: -unregister		Відмінити реєстрацію цього gvim через OLE

en: -v			Vi mode (like "vi")
uk: -v			Режим Vi (ніби "vi")

en: -w <scriptout>	Append all typed commands to file <scriptout>
uk: -w <файл>		Дописати усі набрані команди до поданого файла

en: -x			Edit encrypted files
uk: -x			Редагувати зашифрований файл

en: -xrm <resource>	Set the specified resource
uk: -xrm <ресурс>	Встановити відповідний ресурс

en: -y			Easy mode (like "evim", modeless)
uk: -y			Простий режим (ніби "evim")

en: ...(truncated)
uk: ...(відрізано)

en: 1 buffer deleted
uk: Видалено один буфер

en: 1 buffer unloaded
uk: Вивантажено один буфер

en: 1 buffer wiped out
uk: Витерто один буфер

en: 1 change
uk: одна зміна

en: 1 character
uk: один символ

en: 1 line %sed %d times
uk: один рядок %s-но %d разів

en: 1 line %sed 1 time
uk: один рядок %s-но

en: 1 line --%d%%--
uk: один рядок --%d%%--

en: 1 line changed
uk: Один рядок змінено

en: 1 line indented
uk: один рядок вирівняно

en: 1 line less
uk: додано один рядок

en: 1 line moved
uk: 1 рядок зміщено

en: 1 line yanked
uk: Рядок збережено

en: 1 line,
uk: один рядок,

en: 1 more line
uk: знищено один рядок

en: 1 substitution
uk: Одна заміна

en: 2nd user gvimrc file: "
uk: другий gvimrc користувача: "

en: 3rd user gvimrc file: "
uk: третій gvimrc користувача: "

en: :break without :while
uk: Бракує відповідного :while для :break

en: :continue without :while
uk: Бракує відповідного :while для :continue

en: :else without :if
uk: Бракує відповідного :if для :else

en: :elseif without :if
uk: Бракує відповідного :if для :elseif

en: :endif without :if
uk: Бракує відповідного :if для :endif

en: :endwhile without :while
uk: Бракує відповідного :while для :endwhile

en: :if nesting too deep
uk: Занадто велика кількість вкладених :if

en: :while nesting too deep
uk: Занадто велика кількість вкладених :while

en: <%s>%s%s  %d,  Hex %02x,  Octal %03o
uk: <%s>%s%s  %d,  шіс %02x, віс %03o

en: <buffer object (deleted) at %8lX>
uk: <об'єкт буфера (видалено) в %8lX>

en: <cannot open>
uk: <неможливо відкрити>

en: <window %d>
uk: <вікно %d>

en: <window object (deleted) at %.8lX>
uk: <об'єкт вікна (видалено) в %.8lX>

en: <window object (unknown) at %.8lX>
uk: <об'єкт вікна (невідомий) в %.8lX>

en: ??? from here until ???END lines may be messed up
uk: ??? Від цього рядка і до `??? Кінець' рядки можуть бути сплутані

en: ??? from here until ???END lines may have been inserted/deleted
uk: ??? Від цього рядка і до `??? Кінець' рядки можуть бути додані/втрачені

en: ???BLOCK MISSING
uk: ??? Блок втрачено

en: ???EMPTY BLOCK
uk: ??? Порожній блок

en: ???END
uk: ??? Кінець

en: ???LINE COUNT WRONG
uk: ??? Невірна кількість рядків

en: ???LINES MISSING
uk: ??? Рядки втрачено

en: ???MANY LINES MISSING
uk: ??? Багато рядків втрачено

en: A preview window already exists
uk: Попередне вікно уже існує

en: ANCHOR_BUF_SIZE too small.
uk: ANCHOR_BUF_SIZE замалий

en: Add a new database
uk: Додати нову базу даних

en: Added cscope database %s
uk: Додано базу даних cscope %s

en: All
uk: Усе

en: All cscope databases reset
uk: Усі з'єднання з cscope перезавантажено

en: All included files were found
uk: Усі включені файли було знайдено

en: Already only one window
uk: Лише одне вікно

en: Ambiguous use of user-defined command
uk: Двозначний вжиток команди користувача

en: Append File
uk: Дописати файл

en: Argument missing after
uk: Втрачено аргументи після

en: Argument must be positive
uk: Аргумент має бути додатній

en: Argument required
uk: Необхідно вказати аргумент

en: At end-of-file
uk: Біля кінця файла

en: At line
uk: Рядок:

en: Attempt to open script file again: "
uk: Спроба відкрити ще раз файл команд "

en: Back at original
uk: Назад до початкового варіанту

en: Backwards range given
uk: Не буду задкувати!

en: Backwards range given, OK to swap
uk: Не буду задкувати, але можу обернутися...

en: Before byte %ld
uk: Перед байтом %ld

en: Binary tag search
uk: Двійковий пошук помітки

en: Bot
uk: Унизу

en: Breakpoint in "%s%s" line %ld
uk: Зупинка в "%s%s" рядок %ld

en: Browse class
uk: Продивитися клас

en: Calling shell to execute: "%s"
uk: Виконуємо зовнішну команду: "%s"

en: Can't create file %s
uk: Не можу створити файл %s

en: Can't find temp file for conversion
uk: Не можу підшукати тимчасовий файл для конвертування

en: Can't get temp file name
uk: Не можу зформувати ім'я для тимчасового файла

en: Can't make backup file (use ! to override)
uk: Немає змоги створити резервну копію (використайте ! щоб не зважати)

en: Can't open file %s
uk: Не можу відкрити файл %s

en: Can't read file %s
uk: Не можу зчитати файл %s

en: Can't read file for backup (use ! to override)
uk: Немає змоги створити файл для резервної копії (використайте ! щоб не зважати)

en: Can't write to backup file (use ! to override)
uk: Не можу записати резервний файл (використайте ! щоб не зважати)

en: Cannot change term in GUI
uk: Не можу змінити 'term' в GUI

en: Cannot connect to SNiFF+. Check environment (sniffemacs must be found in $PATH).
uk: Не можу зєднатися з SNiFF+. Перевірте оточення
    (sniffemacs не було знайдено у шляху пошуку).

en: Cannot create
uk: Не можу створити

en: Cannot create backup file (use ! to override)
uk: Немає змоги створити резервну копію (використайте ! щоб не зважати)

en: Cannot execute
uk: Не можу виконати

en: Cannot open NIL:
uk: Не можу відкрити NIL:

en: Cannot open for reading: "
uk: Не можу прочитати: "

en: Cannot open for script output: "
uk: Не можу відкрити як віхідний файл: "

en: Cannot open termcap file
uk: Не можу відкрити іайл можливостей терміналів [termcap]

en: Cannot set 'term' to empty string
uk: Не можу спорожнити 'term'

en: Cannot source a directory: "%s"
uk: Не можу виконати директорію: "%s"

en: Close error for backup file (use ! to override)
uk: Помилка під час спроби закрити резервний файл

en: Close failed
uk: Не вдалося закрити файл

en: Col %s of %s; Line %ld of %ld; Word %ld of %ld; Byte %ld of %ld
uk: Колонка %s з %s; Рядок %ld з %ld; Слово %ld з %ld; Байт %ld з %ld

en: Command Line
uk: команди

en: Command aborted
uk: Команду завершено

en: Command failed
uk: Команда на вдалась

en: Compilation:
uk: Зкомпільовано:

en: Compiler:
uk: Компілятор:

en: Conversion with 'charconvert' failed
uk: Ковнертування з 'charconvert' не вдалося

en: Could not create cscope pipes
uk: Не можу створити канал до cscope

en: Could not fix up function pointers to the DLL!
uk: Не можу виправити вказівники на функції DLL!

en: Could not load vim32.dll!
uk: Не вдалося завантажити vim32.dll

en: Cscope tag: %s
uk: Помітка cscope: %s

en: Current %slanguage: "%s"
uk: Мова (%s): "%s"

en: Delete the .swp file afterwards.
uk: Після цього, видаліть файл обміну.

en: Direction
uk: Напрям

en: Directories
uk: директорії

en: Do you really want to write to it
uk: Ви дійсно хочете його перезаписати ??

en: Don't panic!
uk: Не нервуйте!

en: Down
uk: Униз

en: E100: No other buffer in diff mode
uk: E100: Немае інших буферів в режимі diff

en: E101: More than two buffers in diff mode, don't know which one to use
uk: E101: Понад два буфера знаходяться в режимі diff, не зрозуміло який з них використати

en: E102: Can't find buffer "%s"
uk: E102: Буфер "%s" не знайдено

en: E103: Buffer "%s" is not in diff mode
uk: E103: Буфер "%s" не в режимі diff

en: E104: Escape not allowed in digraph
uk: E104: У диграфах не може міститися Escape

en: E105: Using :loadkeymap not in a sourced file
uk: E105: Використання :loadkeymap не в файлі команд

en: E106: Unknown variable: "%s"
uk: E106: Невідома змінна: "%s"

en: E107: Missing braces: %s
uk: E107: Немае дужок: %s

en: E108: No such variable: "%s"
uk: E108: Змінна не існує: "%s"

en: E109: Missing ':' after '?'
uk: E109: Немае ':' після '?'

en: E10: \ should be followed by /, ? or &
uk: E10: За \ має йти /, ? або &

en: E110: Missing ')'
uk: E110: Немає ')'

en: E111: Missing ']'
uk: E111: Немає ']'

en: E112: Option name missing: %s
uk: E112: Немає назви опції: %s

en: E113: Unknown option: %s
uk: E113: Невідома опція: %s

en: E114: Missing quote: %s
uk: E114: Не вистачає лапки: %s

en: E115: Missing quote: %s
uk: E115: Втрачений символ '"': %s

en: E116: Invalid arguments for function %s
uk: E116: Невірні аргументи для функції %s

en: E117: Unknown function: %s
uk: E117: Невідома функція: %s

en: E118: Too many arguments for function: %s
uk: E118: Забагато аргументів для функції %s

en: E119: Not enough arguments for function: %s
uk: E119: Замало аргументів для функції %s

en: E11: Invalid in command-line window; <CR> executes, CTRL-C quits
uk: E11: Неприпустимо в вікні команд, <CR> виконує, CTRL-C виходить

en: E120: Using <SID> not in a script context: %s
uk: E120: <SID> використовується не у файлі команд: %s

en: E121: Undefined variable: %s
uk: E121: Невизначена змінна: %s

en: E122: Function %s already exists, use ! to replace
uk: E122: Функція %s уже існує (використайте ! щоб замінити)

en: E123: Undefined function: %s
uk: E123: Невизначена функція: %s

en: E124: Missing '(': %s
uk: E124: Бракує '(': %s

en: E125: Illegal argument: %s
uk: E125: Недозволений аргумент: %s

en: E126: Missing :endfunction
uk: E126: Бракує :endfunction

en: E127: Cannot redefine function %s: It is in use
uk: E127: Не можу замінити функцію %s: Вона використовується

en: E128: Function name must start with a capital: %s
uk: E128: Назва функції має починатия з великої літери: %s

en: E129: Function name required
uk: E129: Не вказана назва функції

en: E12: Command not allowed from exrc/vimrc in current dir or tag search
uk: E12: Команда не дозволена з міркувань безпеки

en: E130: Undefined function: %s
uk: E130: Невизначена функція: %s

en: E131: Cannot delete function %s: It is in use
uk: E131: Не можу видалити функцію %s: Вона використовується

en: E132: Function call depth is higher than 'maxfuncdepth'
uk: E132: Глибина викликів функції перевищує 'maxfuncdepth'

en: E133: :return not inside a function
uk: E133: :return поза межами функції

en: E134: Move lines into themselves
uk: E134: Неможливо змістити рядки самі у себе

en: E135: *Filter* Autocommands must not change current buffer
uk: E135: Автокоманди *Filter* не повиннь змінювати буфер

en: E136: viminfo: Too many errors, skipping rest of file
uk: E136: viminfo: забагато помилок, решта файла опущено

en: E137: Viminfo file is not writable: %s
uk: E137: У файл viminfo ("%s") запис не дозволено

en: E138: Can't write viminfo file %s!
uk: E138: Не можу записати viminfo файл %s!

en: E139: File is loaded in another buffer
uk: E139: Файл уже завантажено у іншому буфері

en: E13: File exists (add ! to override)
uk: E13: Файл існує (використайте ! щоб не зважати)

en: E140: Use ! to write partial buffer
uk: E140: Використовуйте ! для запису частини буфера

en: E141: No file name for buffer %ld
uk: E141: Немає вхідного файла для буфера %ld

en: E142: File not written: Writing is disabled by 'write' option
uk: E142: Файл не записано: запис заборонено опцією 'write'

en: E143: Autocommands unexpectedly deleted new buffer %s
uk: E143: Автокоманда несподівано видалила новий буфер %s

en: E144: non-numeric argument to :z
uk: E144: нечисловий аргумент для :z

en: E145: Shell commands not allowed in rvim
uk: E145: У rvim не дозволені команди shell

en: E146: Regular expressions can't be delimited by letters
uk: E146: зразки не можуть бути розділені літерами

en: E147: Cannot do :global recursive
uk: E147: :global не може використовуватись рекурсивно

en: E148: Regular expression missing from global
uk: E148: Бракує зразка для global

en: E149: Sorry, no help for %s
uk: E149: Вибачте, для %s немає допомоги

en: E14: Invalid address
uk: E14: Невірна адреса

en: E150: Not a directory: %s
uk: E150: %s: Не є директорією

en: E152: Cannot open %s for writing
uk: E152: Не можу відкрити %s для запису

en: E153: Unable to open %s for reading
uk: E153: Не можу відкрити %s для читання

en: E154: Duplicate tag "%s" in file %s
uk: E154: Подвійна позначка "%s" в файлі %s

en: E155: Unknown sign: %s
uk: E155: Невідомий напис: %s

en: E156: Missing sign name
uk: E156: Бракує назви напису

en: E157: Invalid sign ID: %ld
uk: E157: Невірний ID напису: %ld

en: E158: Invalid buffer name: %s
uk: E158: Невірна назва буфера: %s

en: E159: Missing sign number
uk: E159: Бракує аргументу напису

en: E15: Invalid expression: %s
uk: E15: Невірний вираз: %s

en: E160: Unknown sign command: %s
uk: E160: Невідома команда sign: %s

en: E161: Breakpoint not found: %s
uk: E161: Точку зупинки не знайдено: %s

en: E162: No write since last change for buffer "%s"
uk: E162: Жодного запису після останньої зміни для буфера "%s"

en: E163: There is only one file to edit
uk: E163: Лише один файл редагується

en: E164: Cannot go before first file
uk: E164: Не можу перейти у попередній файл з першого

en: E165: Cannot go beyond last file
uk: E165: Не можу перейти у наступний файл з останнього

en: E166: Can't open linked file for writing
uk: E166: Не можу відкрити для запису файл на який вказує посилання

en: E167: :scriptencoding used outside of a sourced file
uk: E167: :scriptencoding використано поза виконуваним файлом

en: E168: :finish used outside of a sourced file
uk: E168: :finish використано поза виконуваним файлом

en: E169: Command too recursive
uk: E169: Команда занадто рекурсивна

en: E16: Invalid range
uk: E16: Невірні межі

en: E170: Missing :endwhile
uk: E170: Бракує :endwhile

en: E171: Missing :endif
uk: E171: Бракує :endif

en: E172: Only one file name allowed
uk: E172: Тільки одне ім'я файла дозволено

en: E173: %ld more files to edit
uk: E173: Залишилося %ld нередагованих файлів

en: E174: Command already exists: use ! to redefine
uk: E174: Команда вже існує, використайте ! щоб не зважати

en: E175: No attribute specified
uk: E175: Не вказано атрибут

en: E176: Invalid number of arguments
uk: E176: Невірна кількість аргументів

en: E177: Count cannot be specified twice
uk: E177: Лічильник не може бути вказано двічі

en: E178: Invalid default value for count
uk: E178: Невірне початкове значення для count

en: E179: argument required for complete
uk: E179: Для доповнення необхіден аргумент

en: E17: "%s" is a directory
uk: E17: "%s" це директорія

en: E180: Invalid complete value: %s
uk: E180: Невірна вказівка для доповнення: %s

en: E181: Invalid attribute: %s
uk: E181: Невірний атрибут: %s

en: E182: Invalid command name
uk: E182: Невірна назва команди

en: E183: User defined commands must start with an uppercase letter
uk: E183: Команди користувача повінни починатися з великої літери

en: E184: No such user-defined command: %s
uk: E184: Команду користувача не знайдено: %s

en: E185: Cannot find color scheme %s
uk: E185: Не можна знайти схему кольорів %s

en: E186: No previous directory
uk: E186: Жодної попередньої директорії

en: E187: Unknown
uk: E187: Невідома директорія

en: E188: Obtaining window position not implemented for this platform
uk: E188: Функція обрахування позиції вікна не діє для вашої платформи

en: E189: "%s" exists (use ! to override)
uk: E189: Файл "%s" існує, (використайте ! щоб не зважати)

en: E18: Unexpected characters before '='
uk: E18: Неcподіваний символ перед '='

en: E190: Cannot open "%s" for writing
uk: E190: Не можу відкрити "%s" для читання

en: E191: Argument must be a letter or forward/backward quote
uk: E191: Аргумент має бути літерою, ` або '

en: E192: Recursive use of :normal too deep
uk: E192: Рекурсивна глибина векористання :normal занадро велика

en: E193: :endfunction not inside a function
uk: E133: :endfunction поза межами функції

en: E194: No alternate file name to substitute for '#'
uk: E194: Немає вторинного файла для заміни '#'

en: E195: Cannot open viminfo file for reading
uk: E195: Не можу відкрити файл viminfo

en: E196: No digraphs in this version
uk: E196: У цій версії немає диграфів

en: E197: Cannot set language to "%s"
uk: E197: Не можу встановити мову "%s"

en: E198: cmd_pchar beyond the command length
uk: E198:

en: E199: Active window or buffer deleted
uk: E199: Активне вікно або буфер було видалено

en: E19: Mark has invalid line number
uk: E19: Помітку вказано з неможливим номером рядка

en: E200: *ReadPre autocommands made the file unreadable
uk: E200: Автокоманди *ReadPre зробили читання файла неможливим

en: E201: *ReadPre autocommands must not change current buffer
uk: E201: Автокоманди *ReadPre не маєть права змінювати буфер

en: E202: Conversion made file unreadable!
uk: E202: Конвертування зробило читання файла неможливим!

en: E203: Autocommands deleted or unloaded buffer to be written
uk: E203: Автокоманда видалила або вивантажила буфер що має бути записаний

en: E204: Autocommand changed number of lines in unexpected way
uk: E204: Автокоманда змінила кількьсть рядків несподіваним чином

en: E205: Patchmode: can't save original file
uk: E205: Режим patch: не можу записати первинний файл

en: E206: patchmode: can't touch empty original file
uk: E206: Режим patch: не можу створити пустий первинний файл

en: E207: Can't delete backup file
uk: E207: Не можу видалила резервний файл

en: E208: Error writing to "%s"
uk: E208: Помилка запису в "%s"

en: E209: Error closing "%s"
uk: E209: Помилка під час закриття "%s"

en: E20: Mark not set
uk: E20: Помітку не вказано

en: E210: Error reading "%s"
uk: E210: Помилка під час зчитування "%s"

en: E211: Warning: File "%s" no longer available
uk: E211: Увага: Файл "%s" недосяжний

en: E212: Can't open file for writing
uk: E212: Не можу відкрити файл для запису

en: E213: Cannot convert (use ! to write without conversion)
uk: E213: Не можу конвертувати (використайте ! щоб записати без конвертування)

en: E214: Can't find temp file for writing
uk: E214: Не можу підшукати тимчасовий файл для запису

en: E215: Illegal character after *: %s
uk: E215: Недозволений символ після *: %s

en: E216: No such event: %s
uk: E216: Подія не існує: %s

en: E217: Can't execute autocommands for ALL events
uk: E217: Не можу виконувати автокоманди для УСІХ подій

en: E218: autocommand nesting too deep
uk: Занадто велика кількість вкладених автокоманд

en: E219: Missing {.
uk: Втрачено {.

en: E21: Cannot make changes, 'modifiable' is off
uk: E21: Зміни не дозволені: 'modifiable' вимкнуто

en: E220: Missing }.
uk: Втрачено }.

en: E221: 'commentstring' is empty
uk: E221: опція 'commentstring' порожня

en: E222: Add to read buffer
uk: E222: Буфер уже було зчитано [помилка програми]

en: E223: recursive mapping
uk: E332: Заміна зациклена

en: E224: global abbreviation already exists for %s
uk: Загальне скорочення для %s вже існує

en: E225: global mapping already exists for %s
uk: Загальна заміна для %s вже існує

en: E226: abbreviation already exists for %s
uk: Скорочення для %s все існує

en: E227: mapping already exists for %s
uk: Заміна для %s вже існує

en: E228: makemap: Illegal mode
uk: E228: makemap: Внутрішня помилка

en: E229: Cannot start the GUI
uk: E229: Не можу розпочати GUI

en: E22: Scripts nested too deep
uk: E22: Занадто велика кількість вкладених командних файлів

en: E230: Cannot read from "%s"
uk: E230: Не можу читати з "%s"

en: E231: 'guifontwide' invalid
uk: E231: 'guifontwide' визначено невірно

en: E232: Cannot create BalloonEval with both message and callback
uk: E232: Не можу створити BalloonEval з повідомленням і функцією одночасно

en: E233: cannot open display
uk: E233: Не можу відкрити дисплей

en: E234: Unknown fontset: %s
uk: E234: Невідомий fontset: %s

en: E235: Can't load Zap font '%s'
uk: E235: Я не знаю що таке riscos, в Україні такого немає.. (а тут ще й якийсь шрифт не хоче вантажитися: %s)

en: E235: Can't use font %s
uk: E235: Не можу використати шрифт %s

en: E235: Unknown font: %s
uk: Невідомий шрифт: %s

en: E236: Font "%s" is not fixed-width
uk: E236: Шрифт "%s" не моноширинний

en: E237: Printer selection failed
uk: E237: Не вдалося вибрати друківник

en: E238: Print error: %s
uk: E238: Помилка друку: %s

en: E239: Invalid sign text: %s
uk: E239: Невірний напис: %s

en: E23: No alternate file
uk: E23: Немає вторинного файла

en: E240: No connection to Vim server
uk: E240: Немає з'єднання з Vim-сервером

en: E241: Unable to send to %s
uk: E241: Не можу спілкуватися з %s

en: E242: Color name not recognized: %s
uk: E242: Незрозуміла назва кольору: %s

en: E242: Missing color: %s
uk: E242: Втрачено колір: %s

en: E243: Argument not supported: "-%s"; Use the OLE version.
uk: E243: Аргумент не підтримуєьться: "-%s", викуристовуйте версію з OLE.

en: E244: Illegal charset name "%s" in font name "%s"
uk: E244: Помилкова назва набору символів "%s" у назві шрифта "%s"

en: E245: Illegal char '%c' in font name "%s"
uk: E245: Помилковий символ %c в назві шрифта "%s"

en: E246: FileChangedShell autocommand deleted buffer
uk: E246: Автокоманда FileChangedShell видалила буфер

en: E247: no registered server named "%s"
uk: E354: Немає зареестрованих серверів на ім'я "%s"

en: E248: Failed to send command to the destination program
uk: E248: Не вдалося відіслати команду до кінцевої програми

en: E249: couldn't read VIM instance registry property
uk: E249: не можу зчитати частину реєстру зразка Vim

en: E24: No such abbreviation
uk: E24: Такого скорочення немає

en: E250: Fonts for the following charsets are missing in fontset %s:
uk: E250: Шрифти для цього набору символів відсутні у fontset %s:

en: E251: VIM instance registry property is badly formed.  Deleted!
uk: E251: частина реєстру зразка Vim невірно зформована.  Видалено!

en: E252: Fontset name: %s
uk: E252: Назва fontset: %s

en: E253: Fontset name: %s
uk: E252: Назва fontset: %s

en: E254: Cannot allocate color %s
uk: E254: Не можу розмістити колір %s

en: E255: Couldn't read in sign data!
uk: E255: Не можна зчитати дані напису!

en: E255: Too many signs defined
uk: E255: Визначено забагато написів

en: E256: Hangul automata ERROR
uk: E256: Помилка `Hangul automata' [помилка програми]

en: E257: cstag: tag not found
uk: E257: cstag: помітку не знайдено

en: E258: Unable to send to client
uk: E258: Не можу спілкуватися клієнтом

en: E259: no matches found for cscope query %s of %s
uk: E259: Для %s-запиту cscope стосовно %s не знайдено сірників

en: E25: GUI cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E25: GUI не може бути використано -- не ввімкнено під час компіляції

en: E260: cscope connection not found
uk: E260: з'єднання з cscope не знайдено

en: E261: cscope connection %s not found
uk: E261: з'єднання з cscope %s не знайдено

en: E262: error reading cscope connection %d
uk: E262: помилка читання з з'єднання cscope %d

en: E263: Sorry, this command is disabled, the Python library could not be loaded.
uk: E263: Вибачте, ця команда вимкнута, бібліотека Python не може бути завантажена.

en: E264: Python: Error initialising I/O objects
uk: E264: Python: Помилка ініціялізації об'єктів вводу/виводу

en: E266: Sorry, this command is disabled, the Ruby library could not be loaded.
uk: E266: Вибачте, ця команда вимкнута, бібліотека Ruby не може бути завантажена.

en: E26: Hebrew cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E25: Hebrew не може бути використано -- не ввімкнено під час компіляції

en: E273: unknown longjmp status %d
uk: E234: Невідомий статус longjmp: %d

en: E274: Sniff: Error during read. Disconnected
uk: E274: Sniff: Помилка пад час зчитування. Відєднано

en: E275: Unknown SNiFF+ request: %s
uk: E275: Невідоме запитання до SNiFF+: %s

en: E276: Error connecting to SNiFF+
uk: E276: Помилка під час зєднання з SNiFF+

en: E277: Unable to read a server reply
uk: E277: Не можу зчитати відповідь сервера

en: E278: SNiFF+ not connected
uk: E278: SNiFF+ не підєднано

en: E279: Not a SNiFF+ buffer
uk: E279: Не є буфером SNiFF+

en: E27: Farsi cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E25: Farsi не може бути використано -- не ввімкнено під час компіляції

en: E280: TCL FATAL ERROR: reflist corrupt!? Please report this to vim-dev@vim.org
uk: E280: ПОМИЛКА в інтерфейсі з TCL: можливо пошкоджено список посиланнь.. Повідомте, будьласка, на vim-dev@vim.org

en: E281: TCL ERROR: exit code is not int!? Please report this to vim-dev@vim.org
uk: E280: ПОМИЛКА в інтерфейсі з TCL: можливо результат не int.. Повідомте, будьласка, на vim-dev@vim.org

en: E282: Cannot read from "%s"
uk: E282: Не можу прочитати "%s"

en: E283: No marks matching "%s"
uk: E283: Помітку "%s" не знайдено

en: E284: Cannot set IC values
uk: E284: Не можу встановити значення IC

en: E285: Failed to create input context
uk: E285: Помилка під час створення `input context'

en: E286: Failed to open input method
uk: E286: Помилка під час створення `input method'

en: E287: Warning: Could not set destroy callback to IM
uk: E287: Увага: не можу встановити подію для знищення IM

en: E288: input method doesn't support any style
uk: E288: `input method' не підтримує стилі

en: E289: input method doesn't support my preedit type
uk: E289: `input method' не підтримує редаговані типи

en: E28: No such highlight group name: %s
uk: E28: Кольор %s не існує

en: E290: over-the-spot style requires fontset
uk: E290: стиль вимагає fontset

en: E291: Your GTK+ is older than 1.2.3. Status area disabled
uk: E291: Версія бібліотеки GTK+ менша за 1.2.3. `Status area' вимкнуто

en: E292: Input Method Server is not running
uk: E292: IM сервер не функціонує

en: E293: block was not locked
uk: E293: блок не було зафіксовано

en: E294: Seek error in swap file read
uk: E294: Помилка зміни позіции у файлі обміну

en: E295: Read error in swap file
uk: E295: Помилка зчитування файла обміну

en: E296: Seek error in swap file write
uk: E296: Помилка зміни позіции під час запису файла обміну

en: E297: Write error in swap file
uk: E297: Помилка запису файла обміну

en: E298: Didn't get block nr 0?
uk: E298: Немає блоку 0? [помилка програми]

en: E298: Didn't get block nr 1?
uk: E298: Немає блоку 1? [помилка програми]

en: E298: Didn't get block nr 2?
uk: E298: Немає блоку 2? [помилка програми]

en: E29: No inserted text yet
uk: E29: Текст це не редагувався

en: E300: Swap file already exists (symlink attack?)
uk: E300: Файл обміну уже існує! (зловмисник??)

en: E301: Oops, lost the swap file!!!
uk: E301: Файл обміну втрачено!!!

en: E302: Could not rename swap file
uk: E302: Не можу перейменувати файла обміну

en: E303: Unable to open swap file for "%s", recovery impossible
uk: E303: не можу прочитати файл обміну для "%s", відновлення неможливе

en: E304: ml_timestamp: Didn't get block 0??
uk: E304: ml_timestamp: Немає блоку 0?? [помилка програми]

en: E305: No swap file found for %s
uk: E305: Не знайдено файлу обміну для %s

en: E306: Cannot open %s
uk: E306: Не можу відкрити %s

en: E307: %s does not look like a Vim swap file
uk: E307: %s не схоже на файл обміну Vim

en: E308: Warning: Original file may have been changed
uk: E308: Увага: Можливо, початковий файл було змінено

en: E309: Unable to read block 1 from %s
uk: E309: Не моду зчитати блок 1 з %s

en: E30: No previous command line
uk: E30: Команди ще не використовувалися

en: E310: Block 1 ID wrong (%s not a .swp file?)
uk: E310: Идентифікатор блоку 1 невірний (можливо %s не файл обміну?)

en: E311: Recovery Interrupted
uk: E311: Відновлення перервано

en: E312: Errors detected while recovering; look for lines starting with ???
uk: E312: Під час відновлення знайден помилки.. Пильнуйте рядки що починаюиться з `???'

en: E313: Cannot preserve, there is no swap file
uk: E313: Не можу зберігти, немає файла обміну

en: E314: Preserve failed
uk: E314: Збереження не вдалося

en: E315: ml_get: invalid lnum: %ld
uk: E315: ml_get: невірний lnum: %ld [помилка програми]

en: E316: ml_get: cannot find line %ld
uk: E316: ml_get: рядок %ld не знайдено [помилка програми]

en: E317: pointer block id wrong
uk: E317: вказівник блоку помилковий [помилка програми]

en: E317: pointer block id wrong 2
uk: E317: вказівник блоку помилковий (2) [помилка програми]

en: E317: pointer block id wrong 3
uk: E317: вказівник блоку помилковий (3) [помилка програми]

en: E317: pointer block id wrong 4
uk: E317: вказівник блоку помилковий (4) [помилка програми]

en: E318: Updated too many blocks?
uk: E318: Забагато блоків поновлено? [помилка програми]

en: E319: Sorry, the command is not available in this version
uk: E319: Вибайте, ця команда не діє

en: E31: No such mapping
uk: Вказані заміна не існує

en: E320: Cannot find line %ld
uk: E320: Не можу знайти рядок %ld [помилка програми]

en: E321: Could not reload "%s"
uk: E321: Не можу перевантажити "%s"

en: E322: line number out of range: %ld past the end
uk: E322: номер рядка вийшов за межі: %ld [помилка програми]

en: E323: line count wrong in block %ld
uk: E323: Кількість рядків у блоці %ld помилкова

en: E324: Can't open PostScript output file
uk: E324: Не можу відкрити як вхідний файл PostScrip

en: E325: ATTENTION
uk: E325: УВАГА

en: E326: Too many swap files found
uk: E326: Забагато файлів обміну знайдено

en: E327: Part of menu-item path is not sub-menu
uk: E327: Шляху до елемента меня має містити лише підменю

en: E328: Menu only exists in another mode
uk: E328: Меню не існує у вказаних режимах

en: E329: No menu of that name
uk: E329: Немає меню з такою назвою

en: E32: No file name
uk: Бракує імені файла

en: E330: Menu path must not lead to a sub-menu
uk: E330: Шлях до меня не повинен вести до підменю

en: E331: Must not add menu items directly to menu bar
uk: E331: Відмовляюсь додавати *елементи* меню прямо до menubar

en: E332: Separator cannot be part of a menu path
uk: E332: Роздільник не можна додавати в шлях до меню

en: E333: Menu path must lead to a menu item
uk: E333: Шлях повинен вести до елемента меню

en: E334: Menu not found: %s
uk: E334: Меню %s не знайдено

en: E335: Menu not defined for %s mode
uk: E335: В режимі `%s' меню не існує

en: E336: Menu path must lead to a sub-menu
uk: E336: Шлях повинен вести до підменю

en: E337: Menu not found - check menu names
uk: E337: Меню не знайдено -- перевірте назву

en: E338: Sorry, no file browser in console mode
uk: E338: Вибачте, але в консолі немає діалогу вибору файла

en: E339: Pattern too long
uk: E339: Зразок занадто довгий

en: E33: No previous substitute regular expression
uk: Заміна зразків ше не використовувалась

en: E340: Line is becoming too long
uk: E340: Рядки занадто довгі

en: E341: Internal error: lalloc(%ld, )
uk: E341: Внутрішня помилка: lalloc(%ld, )

en: E342: Out of memory!  (allocating %lu bytes)
uk: E342: Забракло пам'яті  (виділялося %lu байтів)

en: E343: Invalid path: '**[number]' must be at the end of the path or be followed by '%s'.
uk: E343: Неприйнятне визначення 'path'. `**[цифра]' повинно знаходитися в кінці шляху, або перед '%s'.

en: E344: Can't find directory "%s" in cdpath
uk: E344: Не можу знайти директорію "%s" у 'cdpath'

en: E345: Can't find file "%s" in path
uk: E345: Не можу знайти файл "%s" у 'path'

en: E346: No more directory "%s" found in cdpath
uk: E346: У 'cdpath' не знайдено інших директорій "%s"

en: E347: No more file "%s" found in path
uk: E347: У шляху пошуку більше немає файлів "%s"

en: E348: No string under cursor
uk: E348: Ви стоїте на порожньому рядку

en: E349: No identifier under cursor
uk: E349: Ви не стоіте на слові

en: E34: No previous command
uk: Команди ще не використовувалися

en: E350: Cannot create fold with current 'foldmethod'
uk: E350: Не можу створити згорток (зважаючи на 'foldmethod')

en: E351: Cannot delete fold with current 'foldmethod'
uk: E351: Не можу видалити згорток (зважаючи на 'foldmethod')

en: E352: Cannot erase folds with current 'foldmethod'
uk: E352: Не можу знищити згортки (зважаючи на 'foldmethod')

en: E353: Nothing in register %s
uk: E353: У регістрі %s порожньо

en: E354: Invalid register name: '%s'
uk: E354: Неправильна назва регістра: '%s'

en: E355: Unknown option: %s
uk: E355: Невідома опція: %s

en: E356: get_varp ERROR
uk: E356: Помилка get_varp [помилка програми]

en: E357: 'langmap': Matching character missing for %s
uk: E357: 'langmap': Для символу %s немає пари

en: E358: 'langmap': Extra characters after semicolon: %s
uk: E358: 'langmap': Надлишкові символи після `;': %s

en: E359: Screen mode setting not supported
uk: E359: Режим екрану не підтримується

en: E35: No previous regular expression
uk: Зразки ще не використовувалися

en: E360: Cannot execute shell with -f option
uk: E360: Не можу виконати `shell' з опцією -f

en: E361: Crash intercepted; regexp too complex?
uk: E361: Відбулась аварія; занадто складний зразок?

en: E363: pattern caused out-of-stack error
uk: E363: Зразок зчинив помилку стеку

en: E364: Library call failed for "%s()"
uk: E364: Виклик з бібліотеки для "%s()"не вдався

en: E365: Failed to print PostScript file
uk: E324: Не можу надрукувати файл PostScrip

en: E366: Invalid 'osfiletype' option - using Text
uk: E366: Невірна опція 'osfiletype' -- використовую `Text'

en: E367: No such group: "%s"
uk: E367: Група не існує: "%s"

en: E36: Not enough room
uk: Не досить місця

en: E370: Could not load library %s
uk: E370: Не можу завантажити бібліотеку %s

en: E371: Command not found
uk: E371: Команду не знайдено

en: E372: Too many %%%c in format string
uk: E372: Забагато %%%c у рядку формата

en: E373: Unexpected %%%c in format string
uk: E373: Неочікуваний `%%%c' у рядку формата

en: E374: Missing ] in format string
uk: E374: Втрачено ] у рядку формата

en: E375: Unsupported %%%c in format string
uk: E375: %%%c у рядку формата не підтримується

en: E376: Invalid %%%c in format string prefix
uk: E376: Помилковий `%%%c' у префіксі рядку формата

en: E377: Invalid %%%c in format string
uk: E376: Помилковий `%%%c' у рядку формата

en: E378: 'errorformat' contains no pattern
uk: E378: 'errorformat' містить лише звичайні символи

en: E379: Missing or empty directory name
uk: E379: Втрачено назву директорії

en: E37: No write since last change (use ! to override)
uk: E37: Жодного запису після останньої зміни (використайте ! щоб не зважати)

en: E380: At bottom of quickfix stack
uk: E380: Стек quickfix порожній

en: E381: At top of quickfix stack
uk: E381: Вершина стеку quickfix

en: E382: Cannot write, 'buftype' option is set
uk: E382: Не можу записати, вказана опція 'buftype'

en: E383: Invalid search string: %s
uk: E383: Невірний зразок для пошуку: %s

en: E384: search hit TOP without match for: %s
uk: E384: Пошук дійшов до гори без збігів з %s

en: E385: search hit BOTTOM without match for: %s
uk: E385: Пошук дійшов до низу без збігів з %s

en: E386: Expected '?' or '/'  after ';'
uk: E386: Після `;' має йти `?' або `/'

en: E387: Match is on current line
uk: E387: Збіг у поточному рядку

en: E388: Couldn't find definition
uk: E388: Визначення не знайдено

en: E389: Couldn't find pattern
uk: E389: Зразок не знайдено

en: E38: Null argument
uk: E38: Відсутній аргумент

en: E390: Illegal argument: %s
uk: E390: Невірний аргумент: %s

en: E391: No such syntax cluster: %s
uk: E391: Не існуючий класетр синтаксису: %s

en: E392: No such syntax cluster: %s
uk: E392: Не існуючий класетр синтаксису: %s

en: E393: group[t]here not accepted here
uk: E393: group[t]hete тут не працює

en: E394: Didn't find region item for %s
uk: E394: Не знайдено області для %s

en: E395: contains argument not accepted here
uk: E395: Містить аргументи що неприйнятні тут

en: E396: containedin argument not accepted here
uk: E396: Аргумент неприйнятний тут

en: E397: Filename required
uk: E397: Потрібна назва файла

en: E398: Missing '=': %s
uk: E398: `=' втрачено: %s

en: E399: Not enough arguments: syntax region %s
uk: E399: Не досить аргументів: syntax region %s

en: E39: Number expected
uk: E39: Очікувано число

en: E400: No cluster specified
uk: E400: Кластер не вказано

en: E401: Pattern delimiter not found: %s
uk: E401: Кінець зразка не знайдно: %s

en: E402: Garbage after pattern: %s
uk: E402: Сміття після зразка: %s

en: E403: syntax sync: line continuations pattern specified twice
uk: E403: syntax syntax: зразок для продовження рядка вказано двічі

en: E404: Illegal arguments: %s
uk: E404: Невірні аргументи: %s

en: E405: Missing equal sign: %s
uk: E405: Немає `=': %s

en: E406: Empty argument: %s
uk: E406: Порожній аргумент: %s

en: E407: %s not allowed here
uk: E407: %s тут не дозволено

en: E408: %s must be first in contains list
uk: E408: %s має бути першим рядком у файлі

en: E409: Unknown group name: %s
uk: E409: Невірна назва групи: %s

en: E40: Can't open errorfile %s
uk: E40: Не можу відкрити файл помилок %s

en: E410: Invalid :syntax subcommand: %s
uk: E410: Невірна підкоманда :syntax : %s

en: E411: highlight group not found: %s
uk: E411: Кольор не знайдено: %s

en: E412: Not enough arguments: ":highlight link %s"
uk: E412: Недостатньо аргументів: "highlight link %s"

en: E413: Too many arguments: ":highlight link %s"
uk: E413: Забагато аргументів: ":highlight link %s"

en: E414: group has settings, highlight link ignored
uk: E414: Колір уже встановлено, ":highlight link" проігноровано

en: E415: unexpected equal sign: %s
uk: E415: Знак рівності не потрібен: %s

en: E416: missing equal sign: %s
uk: E416: Втрачено знак рівності: %s

en: E417: missing argument: %s
uk: E417: Втрачено аргумент: %s

en: E418: Illegal value: %s
uk: E418: Невірне значення: %s

en: E419: FG color unknown
uk: E419: Невідомий колір тексту

en: E41: Out of memory!
uk: E41: Забракло пам'яті!

en: E420: BG color unknown
uk: E420: Невідомий колір фону

en: E421: Color name or number not recognized: %s
uk: E421: Незрозуміла назва або номер кольору: %s

en: E422: terminal code too long: %s
uk: E422: Занадто довгий код терміналу: %s

en: E423: Illegal argument: %s
uk: E423: Невірний аргумент: %s

en: E424: Too many different highlighting attributes in use
uk: E424: Забагато різних атрибут кольору

en: E425: Cannot go before first matching tag
uk: E425: Не можу перейти до попередноьї помітки з першої

en: E426: tag not found: %s
uk: E426: помітку %s не знайдено

en: E427: There is only one matching tag
uk: E427: Лише одна відповідна помітка

en: E428: Cannot go beyond last matching tag
uk: E428: Це остання відповідно помітка

en: E429: File "%s" does not exist
uk: E429: Файл "%s" не існує

en: E42: No Errors
uk: E42: Жодної помилки

en: E430: Tag file path truncated for %s
uk: E430: Шлях для %s в файлі помітк зкорочено

en: E431: Format error in tags file "%s"
uk: E431: Помилка формату у файлі поміток "%s"

en: E432: Tags file not sorted: %s
uk: E432: Файл поміток %s не впорядкований

en: E433: No tags file
uk: E433: Немає фала поміток

en: E434: Can't find tag pattern
uk: E434: Не можу знайти помітку за її зразком

en: E435: Couldn't find tag, just guessing!
uk: E435: Не можу знайти помітку, здогадуюсь!

en: E436: No "%s" entry in termcap
uk: E436: Немає інформації про можливості термінала "%s" [termcap]

en: E437: terminal capability "cm" required
uk: E437: можливість термінала "cm" обов'язкова

en: E438: u_undo: line numbers wrong
uk: E438: u_undo: невірні номери рядків [помилка програми]

en: E439: undo list corrupt
uk: E439: Список відміни пошкоджено [помилка програми]

en: E43: Damaged match string
uk: E43: 'match string' пошкожена [помилка програми]

en: E440: undo line missing
uk: E440: втрачено рядок відміни [помилка програми]

en: E441: There is no preview window
uk: E441: Вікно перегляду відсутнє

en: E442: Can't split topleft and botright at the same time
uk: E442: Не можу розмістити вікно одночасно в обох кутах

en: E443: Cannot rotate when another window is split
uk: E443: Не можу змістити вікно -- інші вікна заважають

en: E444: Cannot close last window
uk: E444: Не можу закрити останнє вікно

en: E445: Other window contains changes
uk: E445: Інші вікна містять зміни

en: E446: No file name under cursor
uk: E446: Ви не стоїте на імені файла

en: E447: Can't find file "%s" in path
uk: E447: Файл "%s" не знайдено у 'path'

en: E448: Could not load library function %s
uk: E448: Не можу завантажити бібліотечну функцію %s

en: E448: Unknown font: %s
uk: E488: Невідомий шрифт: %s

en: E44: Corrupted regexp program
uk: E44: Спотворена програма regexp [помилка програми]

en: E455: Error writing to PostScript output file
uk: E455: Не можу писати в вихідний файл PostScrip

en: E456: Can't open file "%s"
uk: E456: Не можу відкрити файл "%s"

en: E457: Can't read PostScript resource file "%s"
uk: E457: Не можу зчитати файл ресурсів PostScrip "%s"

en: E45: 'readonly' option is set (use ! to override)
uk: E45: Виставлена опція 'readonly' (використайте ! щоб не зважати)

en: E46: Cannot set read-only variable "%s"
uk: E46: Змінна "%s" може бути лише прочитана

en: E47: Error while reading errorfile
uk: E47: Помилка зчитування файла помилок

en: E48: Not allowed in sandbox
uk: E48: На дозволено у *******

en: E49: Invalid scroll size
uk: E49: Неможливий розмір зсуву

en: E61: Nested %s*
uk: E61: Вкладені %s*

en: E62: Nested %s%c
uk: E62: Вкладені %s%c

en: E64: %s%c follows nothing
uk: E64: Після %s%c нічого немає

en: E72: Close error on swap file
uk: E72: Помилка під час закриття файла обміну

en: E73: tag stack empty
uk: E73: Стек томіток спустошено

en: E74: Command too complex
uk: E74: Занадто складна команда

en: E75: Name too long
uk: E75: Задовге ім'я

en: E76: Too many [
uk: E76: Забагато '['

en: E77: Too many file names
uk: E77: Забагато імен файлів

en: E78: Unknown mark
uk: E78: Невідома помітка

en: E79: Cannot expand wildcards
uk: E79: Не можу зрозуміти зразок

en: E80: Error while writing
uk: E80: Помилка під час запису

en: E81: Using <SID> not in a script context
uk: E81: <SID> використовується не у файлі команд

en: E82: Cannot allocate any buffer, exiting...
uk: E82: Немає можливості розмістити хоч один буфер, завершення роботи...

en: E83: Cannot allocate buffer, using other one...
uk: E83: Немає можливості розмістити буфер, буде використано інший...

en: E84: No modified buffer found
uk: E84: Жоден буфер не змінено

en: E85: There is no listed buffer
uk: E85: У списку немає буферів

en: E86: Cannot go to buffer %ld
uk: E86: Не можу перейти в буфер %ld

en: E87: Cannot go beyond last buffer
uk: E87: Не можу перейти у наступний буфер з останнього

en: E88: Cannot go before first buffer
uk: E88: Не можу перейти у попередній буфер з першого

en: E89: No write since last change for buffer %ld (use ! to override)
uk: E89: Буфер %ld не записаний після останньої зміни (використайте ! щоб не зважати)

en: E90: Cannot unload last buffer
uk: E90: Не можу вивантажити останній буфер

en: E91: 'shell' option is empty
uk: E91: опція 'shell' порожня

en: E92: Buffer %ld not found
uk: E92: Буфер %ld не знайдено

en: E93: More than one match for %s
uk: E93: Знайдено більше ніж один варіант для %s

en: E94: No matching buffer for %s
uk: E94: Не знайдено варіантів для %s

en: E95: Buffer with this name already exists
uk: E95: Буфер з такою назвою уже існує

en: E96: Can not diff more than %ld buffers
uk: E96: Не можу порівнювати понад %ld буферів

en: E97: Cannot create diffs
uk: E97: Неможна створити diff'и

en: E98: Cannot read diff output
uk: E98: Не можу зчитати результат diff'у

en: E99: Current buffer is not in diff mode
uk: E99: Цей буфер не в режимі diff

en: ERROR:
uk: Помилка:

en: Edit File
uk: Редагувати Файл

en: Edit File in new window
uk: Редагувати файл у новому вікні

en: Edit with &Vim
uk: Редагувати за дотомогою &Vim

en: Edit with &multiple Vims
uk: Редагувати (&m)різними Vim

en: Edit with existing Vim - &
uk: Редагувати (&e)існуючим Vim

en: Edit with single &Vim
uk: Редагувати одним (&V)im

en: Edits the selected file(s) with Vim
uk: Редагувати вибрані файли за допомогою Vim

en: Empty file name for '%' or '#', only works with ":p:h"
uk: Порожне ім'я файла для '%' та '#' працює лише з ":p:h"

en: End of function
uk: Кінець функції

en: End of sourced file
uk: Кінець виконуваного файла

en: Enter encryption key:
uk: Вкажіть ключ шифру:

en: Enter nr of choice (<CR> to abort):
uk: Яку саме помітку використати (<CR> для відміни):

en: Enter number of swap file to use (0 to quit):
uk: Який саме файл обміну використати (0 для виходу):

en: Enter same key again:
uk: Вкажіть той тамй ключ:

en: Entering Debug mode.  Type "cont" to leave.
uk: Початок режиму налагоджування. Використовуйте "cont" для виходу.

en: Entering Ex mode.  Type "visual" to go to Normal mode.
uk: Початок режиму Ex. Використовуйте "visual" для повернення в нормальний рехим

en: Error
uk: Помилка

en: Error creating process: Check if gvim is in your path!
uk: Помилка створення процесу, перевірте чи gvim є на шляху пошуку!

en: Error detected while processing %s:
uk: Помилка під час виконання %s:

en: Evaluates to an empty string
uk: Результат -- порожній рядок

en: Executing %s
uk: Виконуеться %s

en: Expression
uk: вирази

en: External submatches:
uk: Зовнішні підзбіги:

en: File "%s" does not exist
uk: Файл "%s" не існує

en: File preserved
uk: Файл збережено

en: Files
uk: Файли

en: Filter
uk: Фільтр

en: Find & Replace (use '\\' to find  a '\')
uk: VIM - Знайти і замінити...

en: Find Next
uk: Знайти наступний варіант

en: Find string (use '\\' to find  a '\')
uk: VIM - Пошук

en: Find symbol
uk: Знайти символ

en: Find what:
uk: Знайти:

en: Font '%s' is not fixed-width
uk: Шрифт '%s' не є моноширинним

en: Font Selection
uk: Виділення

en: Font%d width is not twice that of font0
uk: Жирність шрифта %d має бути в двічі більшою за товщину font0

en: Font0 width: %ld
uk: Жирність font0: %ld

en: Font0: %s
uk: Шрифт0: %s

en: Font1 width: %ld
uk: Жирність font1: %ld

en: Font1: %s
uk: Шрифт1: %s

en: Garbage after option
uk: Сміття посля опції

en: Generate docu for
uk: Створити docu для

en: Greetings, Vim user!
uk: Як живеться, користувач Vim ?

en: Help
uk: Допомога

en: Help poor children in Uganda!
uk: Допоможіть сиротам з Уганди!

en: Hit ENTER or type command to continue
uk: Натисніть ENTER або вкажіть команду для продовження

en: Hit ENTER to continue
uk: Натисніть ENTER для продовження

en: Hit end of paragraph
uk: Досягнуто кінець параграфа

en: I/O ERROR
uk: Помилка вводу/виводу

en: Illegal character <%s>
uk: Недозвалений символ <%s>

en: Illegal character after <%c>
uk: Недозволений символ після <%c>

en: Illegal component
uk: Неможливий компонент

en: Illegal file name
uk: Недозволене ім'я файла

en: Illegal mode
uk: Неприйнятний режим

en: Illegal mouseshape
uk: Неприйнятний вигляд миші

en: Illegal percentage
uk: Неправильний відсоток

en: Illegal register name
uk: Неправильна назва регістра

en: Illegal starting char
uk: Недозволений символ на початку рядка

en: Input Line
uk: введені рядки

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Interrupt:
uk: Перервано:

en: Interrupted
uk: Перервано

en: Invalid argument
uk: Невірний аргумент

en: Invalid argument for
uk: Невірний аргумент для

en: Invalid argument: %s
uk: Невірний аргумент %s

en: Invalid command
uk: Невірна команда

en: Invalid font(s)
uk: Невірно вказано шрифт(и)

en: Invalid fontset
uk: Невірний fontset

en: Invalid server id used: %s
uk: Використано невірну назву сервера :%s

en: Invalid wide font
uk: Невірний широкий шрифт

en: Keymap file not found
uk: Файл розкладки клавіатури не знайдено

en: Keys don't match!
uk: Ключі не співпадають!

en: Kill a connection
uk: Знищити з'єднання

en: Linear tag search
uk: Лінійний пошук помітки

en: Linking:
uk: Зкомпоновано:

en: Match exact word only
uk: Вважати за збіг лише повне слово

en: Messages maintainer: Bram Moolenaar <Bram@vim.org>
uk: Відповідальний за повідомлення: Богдан Власюк <bodq@yahoo.com>

en: Missing '>'
uk: Втрачено '>'

en: Missing colon
uk: Втрачено двокрапку

en: Missing comma
uk: Втрачено кому

en: Missing number after <%s>
uk: Після <%s> втрачено номер

en: Must specify a ' value
uk: Значення ' не вказано

en: Need %s version %ld
uk: Потрібно %s версії %ld

en: Need Amigados version 2.04 or later
uk: Потрібно Amigados 2.04 або пізніші версії

en: Need at least %d columns
uk: Потрібно колонок: не менше %d

en: Need at least %d lines
uk: Потрібно рядків: не менше %d

en: No ! allowed
uk: Користувататися ! не дозволено

en: No Syntax items defined for this buffer
uk: Для буферу не визначено елементів синтаксису

en: No abbreviation found
uk: Скорочення не знайдено

en: No breakpoints defined
uk: Жодної точки зупинки не було визначено

en: No buffers were deleted
uk: Жоден з буферів не був видалений

en: No buffers were unloaded
uk: Жоден з буферів не був вивантажений

en: No buffers were wiped out
uk: Жоден з буферів не був витертий

en: No fold found
uk: Згорток не знайдено

en: No included files
uk: Жодного включеного файла

en: No mapping found
uk: Заміни не знайдено

en: No marks set
uk: Жодних поміток не було вказано

en: No match
uk: Жодного варіанту

en: No match: %s
uk: Жодного варіанту: %s

en: No matching autocommands
uk: Не існує відповідних автокоманд

en: No more items
uk: Останній елемент

en: No mouse support
uk: Миша не підтримуюється

en: No range allowed
uk: Не дозволено вказувати межі

en: No swap file
uk: Немає файла обміну

en: No text to be printed
uk: Нічого друкувати

en: No undo possible; continue anyway
uk: Відміна не буде можлива, продовжити

en: No user-defined commands found
uk: Не знайдено команд користувача

en: Not a valid codepage
uk: Кодова сторінка не існує

en: Not allowed here
uk: Тут такого не люблять

en: Not allowed in a modeline
uk: Не дозволено у modeline

en: Not an editor command
uk: Не є командою редактора

en: Not found in termcap
uk: Не знайлено серед можливостей терміналів

en: Number required after =
uk: Після = потрібно вказати число

en: Open File dialog
uk: Відкрити файл

en: Opening the X display failed
uk: Не вдалося відкрити дисплей X

en: Opening the X display timed out
uk: Дуже довго відкривється дисплей X, перервано

en: Opening the X display took %ld msec
uk: На відкриття X-дасплею пішло %ld мілісекунд

en: Option not supported
uk: Опція не підтримується

en: Original file "%s"
uk: Початковий файл "%s"

en: Overwrite existing file "%.*s"?
uk: Перезаписати існуючий файл "%.*s"?

en: Patch file
uk: patch-файл

en: Path length too long!
uk: Шлях занадно довгий!

en: Pathname:
uk: Шлях:

en: Pattern found in every line: %s
uk: Зразок не знайдено: %s

en: Pattern not found
uk: Зразок не знайдено

en: Pattern not found: %s
uk: Зразок не знайдено: %s

en: Print job sent.
uk: Завдання друку відіслано.

en: Printed: %s
uk: Надруковано: %s

en: Printing '%s'
uk: Друкуємо '%s'

en: Printing aborted
uk: Друк перервано

en: Printing page %d (%d%%)
uk: Друкується сторінка %d (%d%%)

en: Query for a pattern
uk: Запит за зразком

en: Question
uk: Запитання

en: Reading from stdin...
uk: Читаемо з stdin...

en: Reading viminfo file "%s"%s%s%s
uk: Зчитується файл viminfo: "%s"%s%s%s

en: Recovery completed. You should check if everything is OK.
uk: Відновлення закінчено, перевірте чи все правильно.

en: Reinit all connections
uk: Розпочати з початку усі з'єднання

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити усі

en: Replace with:
uk: Заміна:

en: Retrieve
uk: Зчитати

en: Retrieve from all projects
uk: Зчитати з усіх проектів

en: Retrieve from file
uk: Зчитати з файла

en: Retrieve from project
uk: Зчитати з проекту

en: Run Macro
uk: Виконати файл команд

en: Running in Vi compatible mode
uk: Ви працюєте в режимі сумісному з Vi

en: Running modeless, typed text is inserted
uk: Працюємо без режимів, текст що набрано вставляється

en: SNiFF+ is currently
uk: зараз SNiFF

en: Save As
uk: Запам'ятати як

en: Save File dialog
uk: Запам'ятати файл

en: Save Redirection
uk: Запам'ятати переадресований вивід

en: Save Session
uk: Запам'ятати сеанс

en: Save Setup
uk: Запам'ятати налаштування

en: Save View
uk: Запам'ятати вигляд

en: Save changes to "%.*s"?
uk: Запам'ятати зміни в "%.*s"?

en: Scanning dictionary: %s
uk: зчитуемо директорію: %s

en: Scanning included file: %s
uk: Пошук у включеному файлі: %s

en: Scanning tags.
uk: Пошук серед поміток.

en: Scanning: %s
uk: Пошук у: %s

en: Scrollbar Widget: Could not get geometry of thumb pixmap.
uk: Scrollbar Widget: не можу взнати розмір скороченої картинки.

en: Search String
uk: зразки для пошуку

en: Searching for "%s"
uk: Пошук "%s"

en: Searching for "%s" in "%s"
uk: Пошук "%s" в "%s"

en: Searching tags file %s
uk: Шукаю а файлі поміток %s

en: Selected %s%ld of %ld Lines; %ld of %ld Words; %ld of %ld Bytes
uk: Вибрано - %s%ld з %ld Рядків; %ld з %ld Слів; %ld з %ld Байтів

en: Selection
uk: Вибір шрифта

en: Send expression failed.
uk: Спроба відіслати вираз не вдалася.

en: Sending to printer...
uk: Відсилаємо на друківник...

en: Show base class of
uk: Знайти базовий клас

en: Show class in hierarchy
uk: Знайти клас в ієрархії

en: Show class in restricted hierarchy
uk: Знайти клас в забороненій їєрархії

en: Show connections
uk: Показати з'єднання

en: Show docu of
uk: Показати docu

en: Show overridden member function
uk: Показати замінені(overridden) функції-члени

en: Show source of
uk: Джерело

en: Show this message
uk: Показати це повідомлення

en: Signs for %s:
uk: Знаки для %s:

en: Sniff: Error during write. Disconnected
uk: Sniff. помилка запису. Відєднано

en: Sorry, help file "%s" not found
uk: Вибачте, файл допомоги "%s" не знайдено

en: Sorry, this command is disabled: the Tcl library could not be loaded.
uk: Вибачте, ця команда вимкнута, бібліотека Tcl не може бути завантажена.

en: Stack size increases
uk: Розмір стеку збільшується

en: Swap file "
uk: Файл обміну "

en: Swap file already exists!
uk: Файл обміну уже існує!

en: Swap files found:
uk: Знайдено файли обміну:

en: Syntax error in %s{...}
uk: Синтаксична помилка в %s{...}

en: Tear off this menu
uk: Відірвати це меню

en: Terminal entry not found in termcap
uk: Немає інформації про можливості термінала [termcap]

en: Terminal entry not found in terminfo
uk: Немає інформації про термінал [terminfo]

en: Testing the X display failed
uk: Не вдалося перевірити дисплей X

en: Thanks for flying Vim
uk: Дякуємо за відвідання Vim

en: The file was created on
uk: Файл було створено на

en: The only match
uk: Единий варіант

en: The resource fork will be lost (use ! to override)
uk: Ресурсну гілку файла буде втрачено (! щоб не зважати)

en: This Vim was not compiled with the diff feature.
uk: Ця версія Vim не була зкомпільована з підтримкою diff.

en: This cscope command does not support splitting the window.
uk: Ця команда cscope не уміє ділити вікно.

en: Toggle implementation/definition
uk: Перемкнути implementation/definition

en: Too many "+command" or "-c command" arguments
uk: Забагато '+' або '-c' аргументів

en: Too many edit arguments
uk: Забагато аргументів

en: Top
uk: Вгорі

en: Trailing characters
uk: Надлишкові символи

en: Unable to read block 0 from
uk: Не можу зчитати блок 0 з

en: Unable to register a command server name
uk: Не можу зареєструвати ім'я сервера

en: Unclosed expression sequence
uk: Послідовність виразів не завершено

en: Undo
uk: Відміна

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown option
uk: Невідома опція

en: Unknown register type %d
uk: Невідомий теп регістра: %d

en: Untitled
uk: Неназваний

en: Up
uk: Догори

en: Usage: cstag <ident>
uk: Використовуйте: cstag <помітка>

en: Use ":gui" to start the GUI
uk: Використовуйте ":gui" для того щоб розпочати GUI

en: Use Vim version 3.0.
uk: Знайдіть Vim 3.0

en: Use w or w>>
uk: Використовуйте :w або :w>>

en: Used CUT_BUFFER0 instead of empty selection
uk: Використано CUT_BUFFER0 замість порожнього виділення

en: Using swap file "%s"
uk: Викуростовю файл обміну "%s"

en: VIM - ATTENTION
uk: Vim -- Увага

en: VIM - Search and Replace...
uk: VIM - Знайти і замінити...

en: VIM - Search...
uk: VIM - Пошук

en: VIM - Vi IMproved
uk: Vim - Покращений Vi

en: VIM Error
uk: Помилка Vim

en: VIM: Can't open window!
uk: VIM: Не можу відкрити вікно!

en: VIMRUN.EXE not found in your $PATH.
    External commands will not pause after completion.
    See  :help win32-vimrun  for more information.
uk: Файл VIMRUN.EXE не знайдено у вашому шляху пошуку.
    Зовнішні команди не будуть призупинені після виконання.
    Дивіться  :help win32-vimrun  для подальшої інформації.

en: Vim E458: Cannot allocate colormap entry, some colors may be incorrect
uk: Vim E458: Немає вільних секцій у таблиці кольорів. Деякі кольори можуть бути втрачені

en: Vim Warning
uk: Попередження Vim

en: Vim dialog
uk: Діалог Vim

en: Vim dialog...
uk: Діалог Vim...

en: Vim exiting with %d
uk: Vim завершує роботу з %d

en: Vim is open source and freely distributable
uk: Vim це відкрита програма, ви можете вільно розповсюджувати її

en: Vim: Caught %s event
uk: Vim: Отримано %s-подію

en: Vim: Caught deadly signal
uk: Vim: Отримано сигнал закінчити роботу

en: Vim: Caught deadly signal %s
uk: Vim: Отримано сигнал закінчити роботу (%s)

en: Vim: Double signal, exiting
uk: Vim: Отримано сигнал двічі, завершую

en: Vim: Error reading input, exiting...
uk: Vim: Помилка читання вводу, завершую роботу...

en: Vim: Finished.
uk: Vim: Завершено.

en: Vim: Reading from stdin...
uk: Vim: Читаемо з stdin...

en: Vim: Warning: Input is not from a terminal
uk: Vim: Увага: Вхідн йде не з терміналу

en: Vim: Warning: Output is not to a terminal
uk: Vim: Увага: Вихід йде не на термінал

en: Vim: preserving files...
uk: Vim: Заберігаю файли...

en: W10: Warning: Changing a readonly file
uk: W10: Увага: Змінюється файл призначений лише для читання

en: W11: Warning: File "%s" has changed since editing started
uk: W11: Увага: Файл "%s" було змінено після початку редагування

en: W12: Warning: File "%s" has changed and the buffer was changed in Vim as well
uk: W12: Увага: Файл "%s" було змінено, але й буфер у Vim теж було змінено

en: W13: Warning: File "%s" has been created after editing started
uk: W13: Увага: Файл "%s" було створено після почетку редагування

en: W14: Warning: List of file names overflow
uk: W14: Обережно: Список імен файлів переповнено

en: W15: Warning: Wrong line separator, ^M may be missing
uk: W15: Невірний роздільник рядків, можливо бракує ^M

en: W16: Warning: Mode of file "%s" has changed since editing started
uk: W16: Увага: Режим файла "%s" було змінено після початку редагування

en: WARNING: The file has been changed since reading it!!!
uk: УВАГА: Файл було змінено після зчитання!!!

en: Warning
uk: Увага

en: Warning: Entered other buffer unexpectedly (check autocommands)
uk: Обережно: Несподівано потраптлено в інший буфер (перевірте автокоманди)

en: Warning: terminal cannot highlight
uk: Увага: термінал не підтримує кольори

en: While opening file "
uk: Намагаючись відкрити файл "

en: Window position: X %d, Y %d
uk: Позиція вікна: X %d, Y %d

en: Word from other line
uk: Слово з іншого рядка

en: Write partial file?
uk: Записати частину файла?

en: Writing viminfo file "%s"
uk: Записується viminfo файл "%s"

en: Xref has a
uk: Xref має

en: Xref referred by
uk: на Xref вказано з

en: Xref refers to
uk: Xref вказує на

en: Xref used by
uk: Xref використано

en: YES
uk: ТАК

en: Zero count
uk: Нульовий лічильник

en: Zero length string
uk: Рядок порожній

en: [CONVERSION ERROR]
uk: [ПОМИЛКА КОНВЕРТУВАННЯ]

en: [CR missing]
uk: [Втрачено CR]

en: [Deleted]
uk: [Видалено]

en: [Device]
uk: [Пристрій]

en: [Error List]
uk: [Список помилок]

en: [Incomplete last line]
uk: [неповний останій рядок]

en: [NL found]
uk: [Знайдено NL]

en: [NOT converted]
uk: [НЕ конвертовано]

en: [New File]
uk: [Новий файл]

en: [New file]
uk: [Новий файл]

en: [New]
uk: [Новий]

en: [No File]
uk: [Новий файл]

en: [No file]
uk: [Новий файл]

en: [No write since last change]
uk: [Не записано після останньої зміни]

en: [Not edited]
uk: [Не було редаговано]

en: [Permission Denied]
uk: [Відмовлено]

en: [Preview]
uk: [перегляд]

en: [READ ERRORS]
uk: [ПОМИЛКА ЗЧИТУВАННЯ]

en: [Read errors]
uk: [Помилка зчитування]

en: [calls] total re/malloc()'s %lu, total free()'s %lu
uk: [виклики] усього re/malloc() - %lu, усього free() - %lu

en: [converted]
uk: [конвертовано]

en: [crypted]
uk: [зашифровано]

en: [dos format]
uk: [формат dos]

en: [dos]
uk: [дос]

en: [fifo/socket]
uk: [fifo/сокет]

en: [file ..]       edit specified file(s)
uk: [файл ..]       редагувати вказаний файл

en: [help]
uk: [допомога]

en: [long lines split]
uk: [Довгі рядки подрібнено]

en: [mac format]
uk: [формат mac]

en: [readonly]
uk: [лише читати]

en: [socket]
uk: [сокет]

en: [string too long]
uk: [рядок занадно довгий]

en: [unix format]
uk: [unix формат]

en: and run diff with the original file to check for changes)
uk: і, порівявши з оригінилом, перевірте зміни)

en: at bottom of tag stack
uk: стек поміток порожній

en: at top of tag stack
uk: вершина стеку поміток

en: attempt to refer to deleted buffer
uk: спроба читати видалений буфер

en: attempt to refer to deleted window
uk: строба звернутися до видаленого вікна

en: autocommand %s
uk: автокоманда %s

en: by
uk: --

en: by Bram Moolenaar et al.
uk:  автор: Bram Moolenaar та ін.

en: calling %s
uk: викликається %s

en: can't delete OutputObject attributes
uk: не можу видалити атрибути OutputObject

en: can't read output of 'charconvert'
uk: не можу зчитати вивід 'charconvert'

en: can't select fontset
uk: не можу вибрати fontset

en: can't select wide font
uk: Не можу використати широкий шрифт

en: cannot change console mode ?!
uk: не можу хмінити режим консолі ?!

en: cannot create buffer/window command: object is being deleted
uk: не можу створити команду для вікна/буфера: об'ект видяляється

en: cannot delete line
uk: неможливо видалити рядок

en: cannot get line
uk: не можу дістати рядок

en: cannot insert line
uk: не можу вставити рядок

en: cannot insert/append line
uk: Не можу вставити/додати рядок

en: cannot open
uk: не можу відкрити

en: cannot register callback command: buffer/window is already being deleted
uk: Не можу зареєструвати подію: буфер/вікно уже знищується

en: cannot register callback command: buffer/window reference not found
uk: Не можу зареєструвати подію: посилання на буфер/вікно не знайдено

en: cannot replace line
uk: неможливо замінити рядок

en: cannot save undo information
uk: не можу зберегти інформацію для відміни

en: cannot set line(s)
uk: не можу задати рядки

en: cannot yank; delete anyway
uk: проблеми з збереженням, все одно видалити?

en: cmd: %s
uk: команда: %s

en: comma required
uk: потрібна кома

en: connected
uk: підєднаний

en: contains unprintable character
uk: містить недруковні символи

en: continuing in %s
uk: продовження в %s

en: could not source "%s"
uk: неможливо виконати "%s"

en: couldn't malloc
uk: не можу виділити пам'ять

en: cs_create_connection exec failed
uk: cs_create_connection: помилка під час виконання

en: cs_create_connection: fdopen for fr_fp failed
uk: cs_create_connection: fdopen для fr_fp не вдався

en: cs_create_connection: fdopen for to_fp failed
uk: cs_create_connection: fdopen для to_fp не вдався

en: cscope commands:
uk: команди cscope:

en: cscope connection %s closed
uk: з'єднання з cscope %s закінчено

en: cscope connection closed
uk: з'єднання з cscope закінчено

en: cursor position outside buffer
uk: курсор за межами буфера

en: defaulting to '
uk: будемо вважати що це '

en: deleted block 1?
uk: блок 1 видалено? [помилка програми]

en: digit expected
uk: потрібна цифра

en: don't quit the editor until the file is successfully written!
uk: Не виходьте з редактора допоки файл не буде записано

en: duplicate cscope database not added
uk: повторна база даних cscope не додана

en: error list %d of %d; %d errors
uk: список помилок %d з %d; %d помилок

en: error reading cscope connection %d
uk: Помилка читання з'єднання cscope #%d

en: expressions disabled at compile time
uk: обробку виразів заборонено под час компіляції

en: fatal error in cs_manage_matches
uk: cs_manage_matches: сірників більше немає [помилка програми]

en: file
uk: файл

en: filename / context / line
uk: файл / контекст / рядок

en: finished sourcing %s
uk: виконання %s закінчено

en: freeing %ld lines
uk: звільнено рядків: %ld

en: function
uk: функція

en: gvimext.dll error
uk: помилка gvimext.dll

en: help
uk: допомога

en: in path ---
uk: у шляху пошуку ---

en: invalid attribute
uk: невірний атрибут

en: invalid buffer number
uk: невірна назва буфера

en: invalid expression
uk: невірний вираз

en: invalid mark name
uk: невірна назва помітки

en: is a directory
uk: це директорія

en: is not a file
uk: не файл

en: is not a file or writable device
uk: не є файлом чи пристроєм з можливістю запису

en: is read-only (use ! to override)
uk: можна лише читати (використайте ! щоб не зважати)

en: keyboard interrupt
uk: перервано користувачем

en: line %4ld:
uk: рядок %4ld:

en: line %ld
uk: рядок %ld

en: line %ld of %ld --%d%%-- col
uk: рядок %ld з %ld --%d%%-- колонка

en: line %ld: %s
uk: рядок %ld: %s

en: line %ld: could not source "%s"
uk: рядок %ld: неможливо виконати "%s"

en: line %ld: sourcing "%s"
uk: рядок %ld: виконується "%s"

en: line number out of range
uk: номер рядка за межами файла

en: mark not set
uk: помітку не вказано

en: match %d
uk: варіант %d

en: match %d of %d
uk:  варіант %d з %d

en: maximal
uk: максимальний

en: maximum number of cscope connections reached
uk: кількість з'єднань з cscope досягла максимуму

en: mch_get_shellsize: not a console??
uk: mch_get_shellsize: не консоль??

en: menu  Edit->Global Settings->Toggle Insert Mode
uk: меню  Edit->Global Settings->Toggle Insert Mode

en: menu  Edit->Global Settings->Toggle Vi Compatible
uk: меню  Edit->Global Settings->Toggle Vi Compatible

en: menu  Help->Orphans           for information
uk: меню  Help->Orphans           подальша інформація

en: minimal
uk: мінімальний

en: new shell started
uk: розпочато новий shell

en: no
uk: ні

en: no :source file name to substitute for "<sfile>"
uk: Не можна замінити "<sfile>" в автокоманді, ім'я файла відсутніє

en: no autocommand buffer number to substitute for "<abuf>"
uk: Не можна замінити "<abuf>" в автокоманді, назва буфера відсутня

en: no autocommand file name to substitute for "<afile>"
uk: Не можна замінити "<afile>" в автокоманді, ім'я файла відсутніє

en: no autocommand match name to substitute for "<amatch>"
uk: Не можна замінити "<amatch>" в автокоманді, для збігу не використовалось ім'я

en: no cscope connections
uk: жодного з'єднаня з cscope

en: no cscope connections
uk: Жодного з'єднання з cscope

en: no such buffer
uk: такого буфера немає

en: no such window
uk: такого вікна немає

en: no syncing
uk: синхронізація не використовується

en: not
uk: не

en: not found
uk: не знайдено

en: not found in 'runtimepath': "%s"
uk: "%s" не знайдено в 'runtimepath'

en: not implemented yet
uk: не діє (поки що)

en: pe_line_count is zero
uk: pe_line_count рівен 0 [помилка програми]

en: pre-vimrc command line
uk: команди які виконувалися до vimrc

en: readonly attribute
uk: лише для читання

en: recording
uk: йде запис

en: replace with %s (y/n/a/q/l/^E/^Y)?
uk: Замінити на %s (y/n/a/q/l/^E/^Y)?

en: row %d column %d
uk: рядок %d колонка %d

en: search hit BOTTOM, continuing at TOP
uk: Пошук дійшов до низу, продовжуємо з гори

en: search hit TOP, continuing at BOTTOM
uk: Пошук дійшов до гори, продовжуємо унизу

en: shell returned %d
uk: shell повертає %d

en: softspace must be an integer
uk: softspace має бути натуральним

en: sourcing "%s"
uk: виконуеться "%s"

en: stack_idx should be 0
uk: stack_idx має бути рівним 0 [помилка програми]

en: stat(%s) error: %d
uk: stat(%s) помилка: %d

en: string cannot contain newlines
uk: більш ніж один рядок

en: syncing on C-style comments
uk: синхронізація базується на С-коментаріях

en: syncing starts
uk: синхронізація починається за

en: tag %d of %d%s
uk: помітка %d з %d%s

en: tagname
uk: назва помітки

en: to %s on %s
uk: на %s з %s

en: too many items
uk: забагато частин

en: type  :help cp-default<Enter> for info on this
uk: :help cp-default<Enter>  інформація про сумісність

en: type  :help iccf<Enter>       for information
uk: :help iccf<Enter>        подальша інформація

en: type  :help version6<Enter>   for version info
uk: :help version6<Enter>    інформація про Vim 6

en: type  :help windows95<Enter>  for info on this
uk: :help windows95<Enter>   інформація про це

en: type  :help<Enter>  or  <F1>  for on-line help
uk: :help<Enter> або <F1>    перегляд допомоги

en: type  :q<Enter>               to exit
uk: :q<Enter>                вихід з Vim

en: type  :set nocp<Enter>        for Vim defaults
uk: :set nocp<Enter>         режим несумісний з Vi

en: unbalanced groups
uk: групи не збалансовано

en: unknown cscope search type
uk: Невідомій тип пошуку cscope

en: unknown flag:
uk: невідомий прапорець:

en: unknown option
uk: невідома опція

en: unknown vimOption
uk: Невідома опція

en: version
uk: версія:

en: vim error
uk: помилка Vim

en: vim_SelFile: can't get current directory
uk: vim_SelFile: не можу дістати поточну директорію

en: vim_SelFile: can't get font %s
uk: vim_SelFile: не можу отримати шрифт %s

en: vim_SelFile: can't return to current directory
uk: vim_SelFile: не можу повернитуся в поточну директорію

en: viminfo: %s in line:
uk: viminfo: %s в рядку

en: with (classic) GUI.
uk: з (класичним) GUI.

en: with BeOS GUI.
uk: з підтримкою BeOS GUI.

en: with Carbon GUI.
uk: з підтримкою Carbon GUI.

en: with Cocoa GUI.
uk: з підтримкою Cocoa GUI.

en: with GTK GUI.
uk: з підтримкою GTK GUI.

en: with GTK-GNOME GUI.
uk: з підтримкою GTK-GNOME GUI.

en: with GUI.
uk: з підтримкою GUI.

en: with Photon GUI.
uk: з підтримкою Photon GUI.

en: with X11-Athena GUI.
uk: з підтримкою X11-Athena GUI.

en: with X11-Motif GUI.
uk: з підтримкою X11-Motif GUI.

en: without GUI.
uk: без підтримки GUI.

en: write error (file system full?)
uk: помилка запису (скінчилось вільне місце??)

en: write error, conversion failed
uk: помилка запису, конвертування не вдалося

en: writelines() requires list of strings
uk: writelines() потрібен список рядків
